pre-loader

CRM dla agenta ubezpieczeniowego – wsparcie w codziennej pracy

crm-dla-agenta-ubezpieczeniowego-wsparcie-w-codziennej-pracy

CRM dla agenta ubezpieczeniowego – wsparcie w codziennej pracy

Branża ubezpieczeniowa jak żadna inna opiera się na zaufaniu i budowaniu dobrych relacji z klientami. Ze statystyk wynika, że największy potencjał sprzedażowy istnieje w obecnych klientach, i aby o nich kompleksowo zadbać należy ich również sprawnie obsługiwać. Właśnie dlatego CRM dla agenta ubezpieczeniowego może okazać się niezbędnym narzędziem do profesjonalnej obsługi agencji.

Program do obsługi agencji ubezpieczeniowej – usprawnienie pracy

Praca w agencji ubezpieczeniowej często opiera się na sprzedaży pod presją czasu, dodatkowo agent musi mieć dostęp do wielu informacji. Dlatego dużym ułatwieniem w codziennym funkcjonowaniu w branży może być program do obsługi agencji. Programy CRM dla agenta ubezpieczeniowego są dużym wsparciem w sprzedaży ubezpieczeń, a ich budowa gwarantuje prostą i przyjazną dla użytkownika obsługę.

Oprogramowanie CRM dla agenta ubezpieczeniowego pomaga zaoszczędzić czas oraz zapewnia dostęp do danych zawsze i wszędzie. Profesjonalne i skuteczne zarządzanie danymi klientów, polisami oraz innymi dokumentami skutecznie usprawnia pracę wszystkim pracownikom agencji ubezpieczeniowej.

Jak wiadomo pozyskiwanie danych klientów i praca z nimi nie są celem samym w sobie, ale może to być kluczem do sukcesu działalności agencyjnej. Tym bardziej, że osoby zadowolone z obsługi przynoszą wymierne korzyści marketingowe, polecając agenta innym.

CRM dla agenta ubezpieczeniowego – funkcjonalne narzędzie do obsługi

Jeżeli jesteś agentem ubezpieczeniowym i szukasz dla siebie odpowiedniego oprogramowania do codziennych zadań przetestuj bezpłatnie program SuperAgent.

Narzędzie to wspiera pracę agenta ubezpieczeniowego w procesach sprzedażowych łącząc w sobie funkcjonalności takich narzędzi jak CRM oraz szybki kalkulator OC/AC, który umożliwia przeprowadzenie kalkulacji składki we wszystkich Towarzystwach Ubezpieczeniowych w 3 minuty. Z poziomu aplikacji można sprawnie zarządzać kontaktami, zapisywać oferty w różnych wariantach ochrony, przeprowadzać analizę potrzeb klienta oraz generować niezbędne dokumenty i raporty.

Jednym z atutów narzędzia SuperAgent jest to, że nie trzeba go instalować a dostępne jest w przeglądarce. Daje to naprawdę duże możliwości sprzedażowe zwiększając mobilność agenta. Warto zaznaczyć, że użytkowanie programu jest w pełni bezpieczne, ponieważ korzysta on z certyfikowanych połączeń zapewniających ochronę danych w Internecie. Spełnia również wytyczne Rozporządzenia Ochrony o Danych Osobowych i ustawy dot. dystrybucji ubezpieczeń.

W dzisiejszych czasach oczekiwania klientów dotyczące usług ubezpieczeniowych są wyższe niż kiedykolwiek. Walkę o klienta wygrywa nie tylko ten, który złoży najtańszą ofertę - ale przede wszystkim ten, który zaoferuje najlepszą obsługę. Dlatego chcąc odnieść sukces w branży warto zainwestować w CRM dla agenta ubezpieczeniowego.