pre-loader
Szukasz pełnej automatyzacji obsługi klienta?

Wybierz program SuperAgent!

SuperAgent to wsparcie pracy agenta dostarczające rozwiązania współczesnego rynku ubezpieczeń. Stawiamy na zautomatyzowanie procesu obsługi klienta, który jest powtarzalnym cyklem - począwszy od przygotowania oferty dla Twojego klienta, przez automatyczne wznawianie oferty, wysyłanie powiadomień a na rozliczaniu, kontroli rozliczeń i płatności rat kończąc. Ponadto SuperAgent to także realne wsparcie użytkowników aplikacji. Nasz zespół specjalistów zapewni Ci pomoc na każdym etapie obsługi.

Szybki kalkulator i CRM w jednym - gwarancja efektywnej sprzedaży

SuperAgent to nowoczesne narzędzie, łączące efektywną sprzedaż poprzez szybki kalkulator oraz budowanie i zarządzanie relacjami z klientami czyli CRM. Niezawodny i funkcjonalny program to Twój klucz do sukcesu w branży ubezpieczeniowej.

1
kalkulator-crm
notification-crm

Kalendarz - terminowość i organizacja pracy

Monitoruj terminy przeliczania przez system kalkulacji wznowieniowych oraz wysyłanie powiadomień za pomocą czytelnego kalendarza. Nasz system wskaże Ci te powiadomienia, które wymagają uzupełnienia danych, bez których powiadomienie nie będzie mogło zostać wysłane.

2

Automatycznie wysyłane powiadomienia to sposób na efektywną komunikację z klientem i zarządzanie procesem sprzedaży

Pamiętać o tym, żeby przypomnieć klientowi o wygasającej polisie lub o zbliżającym się terminie płatności raty? Takie sytuacje będą Ci obce, jeżeli wybierzesz program SuperAgent, który sam wyśle odpowiednie powiadomienie do Twojego klienta.

3
notification-crm
wznowienia

Automatyczne przeliczanie ofert gwarancją zatrzymania klienta

Zbliża się moment, gdy polisa Twojego klienta wkrótce straci ważność? Obawiasz się, że zapomnisz o przygotowaniu nowej oferty? Bez obaw! Program SuperAgent zadba o przygotowanie oferty wznowieniowej. To Ty decydujesz, ile dni wcześniej system wykona za Ciebie pracę związaną z kalkulacją wznowieniową. Utrata klienta nie będzie już Twoim problemem.

4

Skuteczna kontrola płatności wraz z modułem rozliczeniowym z TU

Prowadzisz multiagencję? Potrzebujesz skutecznego narzędzia do zarządzania płatnościami? Wykorzystaj nasz program do rozliczania podległych agencji oraz kontroli przepływu finansów w obrębie Twojej multiagencji.

5
kontrola-rozliczen-w-agencji
zarzadzanie-kadra

Baza kadrowa współpracowników i OFWCA na wyciągnięcie ręki

Posiadasz dużą agencję ubezpieczeniową? Potrzebujesz narzędzia do zorganizowania pracy Twojej firmy? Wybierz program SuperAgent, który oferuje także moduł, dzięki któremu będziesz mógł w prosty sposób zarządzać pracownikami oraz ich efektywnością. To doskonałe rozwiązanie ułatwi Ci skuteczne monitorowanie pracy Twojej agencji, zwłaszcza w czasach wszechobecnej pracy zdalnej.

6

Obowiązkowe szkolenia zawodowe pod kontrolą

Obowiązkowe szkolenia zawodowe agentów ubezpieczeniowych? SuperAgent wychodzi naprzeciw potrzebom naszej branży! Wybierz najlepszy program dla agentów ubezpieczeniowych i ułatw sobie kontrolę nad liczbą przeprowadzonych szkoleń poprzez dodawanie do systemu certyfikatów i zaświadczeń. Weryfikacja szkoleń zawodowych jeszcze nigdy nie była tak prosta!

7
szkolenia-w-agencji
statystyki-w-agencji

Monitorowanie statystyk - weryfikacja pracy agencji ubezpieczeniowej

Jesteś właścicielem agencji ubezpieczeniowej? Wiemy jaką rolę odgrywa dostęp do danych sprzedażowych. Dzięki automatycznie tworzonym statystykom w module zarządzania agencją, w łatwy sposób sprawdzisz ile polis zostało wystawionych oraz ile zyskała Twoja firma. A wszystko to w formie przyjaznych dla oka wykresów oraz diagramów.

8

Wypróbuj SUPERAGENTA 14 dni za darmo!

Po tym czasie sam zdecydujesz co dalej!