pre-loader

CRM ubezpieczeniowy, który najbardziej pasuje do Twojego modelu pracy

crm-ubezpieczeniowy-ktory-najbardziej-pasuje-do-twojego-modelu-pracy

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ręczne wprowadzanie danych do systemu CRM jest bardzo czasochłonne. Dlatego jeśli tygodniowo ta czynność zabiera Ci mnóstwo czasu mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Skorzystaj z naszej aplikacji i rozwijaj swój biznes z SuperAgentem.

CRM ubezpieczeniowy – skuteczne zarządzanie relacjami z klientem

W dzisiejszych czasach CRM ubezpieczeniowy stanowi podstawę w działalności agencyjnej. Odpowiedni system nie tylko zapewnia profesjonalną obsługę klienta, ale też pomaga rozwijać biznes… i to niezależnie od wielkości agencji ubezpieczeniowej. Jednak część pośredników ubezpieczeniowych wciąż wykorzystuje tradycyjne rozwiązania. A przecież bazowanie jedynie na lokalnie instalowanych systemach CRM czy też tradycyjnym programie Excel może być sporym ryzykiem. Chyba nikt z nas nie chciałby utracić swojej bazy danych na skutek błędu lub niewłaściwej instalacji oprogramowania. Dlatego dzisiejsze systemy CRM są nie tylko bardziej zaawansowane technologicznie, ale też oferują różnorodne rozwiązania, które są odpowiedzią na potrzeby agentów ubezpieczeniowych. Jednym z nich jest nasz CRM ubezpieczeniowy oparty na chmurze.

Agencja ubezpieczeniowa w chmurze

Proste pytanie – czy stać Cię na to, by tracić czas na ręczne wprowadzanie danych do systemu CRM? My uważamy, że Twoje umiejętności są zbyt cenne – lepiej je wykorzystać do zdobywania nowych klientów. Co więcej, wyzwania związane z tą powtarzalną czynnością sprawiają, że Twój zespół sprzedaży jest mniej produktywny i efektywny. Od błędów wynikających z ręcznego wprowadzania informacji po zduplikowane dane – wpisywanie danych do systemu CRM to naprawdę uciążliwe zadanie. Dlatego musisz wiedzieć, że w naszym programie dla agentów ubezpieczeniowych kartoteka klienta tworzy się automatycznie. Dzięki czemu zarówno Ty jak i Twój zespół będziecie mogli zapomnieć o powtarzalnych zadaniach administracyjnych. W praktyce oznacza to, że godziny spędzane na ręcznym wprowadzaniu danych do systemu przejdą do historii. Niewątpliwe jednak największą zaletą naszego CRM opartego na chmurze jest to, że jest on dostępny z dowolnego miejsca – w biurze a jeśli pracujesz zdalnie – w pociągu, w kawiarni, w domu – i na dowolnym urządzeniu – czy to na komputerze stacjonarnym, laptopie, smartfonie czy tablecie. Wszystko, czego potrzebujesz, to internet. Co więcej, nasz system pozwala na masową rejestrację polis z plików prowizyjnych i produkcyjnych. A jeśli masz wprowadzone polisy i załadujesz plik rozliczeniowy z Towarzystwa SuperAgent zweryfikuje to czy prowizja została wypłacona właściwie.

Bezpieczna i aktualna baza danych

Czasochłonne, pełne błędów i mało efektywne – tak postrzegamy ręczne wprowadzanie danych do bazy. Jednak dzięki odpowiedniej technologii umożliwiającej zarówno sprzedaż, jak i przechowywanie danych możesz mieć pewność, że Twoja baza danych jest aktualna i co ważne tworzona automatycznie. Jeśli jednak nadal obawiasz się rozwiązań w chmurze musisz wiedzieć, że bardzo poważnie podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa. W końcu to my jesteśmy odpowiedzialni za ochronę poufnych informacji, które posiadasz w swojej bazie. Dlatego nasz program spełnia wszystkie wytyczne Rozporządzenia Ochrony o Danych Osobowych i ustawy dot. dystrybucji ubezpieczeń. Korzystamy również z certyfikowanych połączeń zapewniających maksymalną ochronę danych w internecie. Z nami nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojej bazy klientów.

Jeśli chcesz uprościć proces wprowadzania danych do systemu CRM w swojej multiagencji skontaktuj się z nami już dziś.