pre-loader

CRM ubezpieczeniowy oparty na chmurze – niezbędny do zachowania konkurencyjności

crm-ubezpieczeniowy-oparty-na-chmurze-niezbedny-do-zachowania-konkurencyjnosci

Chcesz, by wysoka jakość obsługi klienta stanowiła jeden z wyróżników Twojej multiagencji? Kluczem do tego jest nowoczesny CRM ubezpieczeniowy. Nasz system oparty na chmurze oferuje szereg funkcjonalności, które są niezbędne do zachowania konkurencyjności na rynku ubezpieczeń.

CRM ubezpieczeniowy oparty na chmurze – co to jest?

Dla niektórych osób system oparty na chmurze to rozwiązanie, które nie wzbudza zaufania i już na początku poszukiwań odpowiedniego programu do multiagencji jest odrzucane. Dlatego chcemy Wam przybliżyć to czym dokładnie jest CRM ubezpieczeniowy w chmurze. W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że jest to oprogramowanie CRM hostowane w chmurze. Użytkownicy takiego systemu mają do niego dostęp z dowolnego urządzenia. Dużą zaletą tego rozwiązania jest to, że wszyscy pracownicy agencji ubezpieczeniowej mogą uzyskać potrzebne im informacje w tym samym czasie. Co więcej, nasz program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent między innymi:

  • oferuje natychmiastowy dostęp do analiz i rozbudowanych raportów w czasie rzeczywistym,
  • pozwala zautomatyzować krytyczne procesy, takie jak wysyłka powiadomień, zamykanie transakcji sprzedaży ofert wznowieniowych czy też weryfikacja prowizji,
  • zapewnia lepszą obsługę klienta, co przekłada się na wyższy wskaźnik utrzymania swojej bazy.

CRM ubezpieczeniowy w chmurze –zalety programu SuperAgent

Niewątpliwie CRM ubezpieczeniowy w chmurze wyróżnia się na tle tradycyjnych, lokalnie instalowanych systemów. Wynika to z tego, że nowoczesny CRM oparty na chmurze może być uruchomiony w zasadzie natychmiast. Wszystko, co jest do tego potrzebne to połączenie z Internetem. Po zalogowaniu się online można od razu przystąpić do korzystania z oprogramowania i maksymalnie wykorzystać jego możliwości. Nie jest konieczna konfiguracja sprzętu czy też martwienie się złożonymi instalacjami, migracjami danych, a nawet aktualizacjami. Wszystkim tym zajmuje się „chmura”, czyli my – zespół stojący za programem SuperAgent.

Jak już wielokrotnie wspominaliśmy w przeciwieństwie do tradycyjnych, lokalnych systemów CRM, do których można uzyskać dostęp wyłącznie z biura w godzinach pracy, całodobowa dostępność jest niezaprzeczalnie największą zaletą CRM ubezpieczeniowego opartego na chmurze. Nasza aplikacja oferuje dostęp do systemu z dowolnego miejsca – w biurze lub w drodze do domu i na dowolnym urządzeniu – komputerze stacjonarnym, laptopie, smartfonie czy tablecie. SuperAgent umożliwia różnym zespołom sprzedażowym, pracującym w poszczególnych biurach uzyskanie potrzebnych informacji, co ostatecznie poprawa efektywności procesów obsługowych – od przygotowania oferty ubezpieczeniowej, po szybkie znajdowanie danych sprzedażowych, na automatycznym tworzeniu kartoteki klienta kończąc.

Ogromną zaletą naszego programu sprzedażowego jest to, że działa on w modelu opartym o abonament. W praktyce oznacza to, że z góry wiesz za co płacisz, a co za tym idzie nie zaskoczymy Cię dodatkowymi opłatami np. za kolejną funkcjonalność.

Wbrew dosyć powszechnemu przekonaniu, że rozwiązania oparte na chmurze nie są zbyt bezpieczne, bardzo poważnie podchodzimy do kwestii związanych z bezpieczeństwem naszych użytkowników. Nasz program spełnia wszystkie wytyczne Rozporządzenia Ochrony o Danych Osobowych, komunikatu UKNF i ustawy dot. dystrybucji ubezpieczeń. Korzystamy również z certyfikowanych połączeń zapewniających maksymalną ochronę danych w internecie

CRM ubezpieczeniowy, który rozwija się wraz z Tobą

Oferowane przez nas rozwiązania oparte na chmurze już od wielu lat pozwalają na zapewnianie doskonałej obsługi klienta w wielu multiagencjach. Nasz system CRM pomaga scentralizować bazę danych klientów i zautomatyzować kluczowe procesy, zapewniając natychmiastowy dostęp do informacji w czasie rzeczywistym dając kompleksowy obraz realizowanej sprzedaży. Jak widać, zalet rozwiązań CRM opartych na chmurze jest wiele: są łatwe w instalacji, zapewniają całodobowy dostęp do informacji, są przystępne cenowo i bezpieczne oraz oferują wiele funkcjonalności. Wybierając program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent możesz być pewny, że zdecydowałeś się na system, który jest dostosowany do Twoich potrzeb i będzie rósł wraz z rozwojem Twojej agencji ubezpieczeniowej. Co więcej, z nami możesz zapomnieć o żmudnym wprowadzaniu danych z polis do sytemu. Zyskasz dzięki temu nie tylko czas, ale też i będziesz mógł zwiększyć wysokość realizowanej sprzedaży.

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z CRM w chmurze? Skontaktuj się z nami już dziś.