pre-loader

Czego potrzebują współcześni agenci ubezpieczeniowi do prowadzenia działalności?

czego-potrzebuja-wspolczesni-agenci-ubezpieczeniowi-do-prowadzenia-dzialalnosci

Technologia ubezpieczeniowa szybko się rozwija. Podczas gdy niektórzy agenci od samego początku swojej działalności są przyzwyczajeni do bardziej zaawansowanych narzędzi, część z nich nadal stawia na tradycyjne rozwiązania. Jednak czy w działalności agencyjnej da się połączyć tradycyjny model sprzedaży z nowoczesnymi rozwiązaniami obsługowymi? Tak! I to całkiem sprawnie.

Nowoczesne rozwiązania sprzedażowe

Dotychczas radziłeś sobie dobrze, korzystając z tradycyjnych rozwiązań sprzedażowych? W swoim biurze posiadałeś stacjonarny komputer, na którym przechowywałeś wszelkie dane dotyczące zawartych umów, dostępów do systemów ubezpieczycieli czy przygotowanych ofert? Nie miałeś narzędzi, które umożliwiałyby pracę w terenie? Może czas to zmienić? Mimo tego, że sama myśl o nowych technologiach może zniechęcać istnieje dobre rozwiązanie programowe, które pomaga rozwiązać większość problemów związanych z prowadzeniem działalności agencyjnej, nawet te o których wciąż możesz nie widzieć – to nasz program sprzedażowy dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent.

Zwiększ wydajność i usprawnij obsługę klientów

Bez wątpienia celem wdrożenia nowych rozwiązań sprzedażowych jest zwiększenie wydajności i ułatwienie obsługi klientów. Dlatego SuperAgent jest potencjalnie największą zmianą w sposobie wykonywania czynności agencyjnych, a jednocześnie jest to najlepsza zmianą, jaką możesz wprowadzić. Program działa online i nie wymaga instalacji – wystarczy internet i dowolne urządzenie mobilne, by pracować z dowolnego miejsca. CRM ubezpieczeniowy, szybki kalkulator, automatyczne wznowienia, moduł powiadomień czy rozliczeń to tylko niektóre atuty aplikacji. Co więcej SuperAgent został przez nas stworzony specjalnie na potrzeby polskiej branży ubezpieczeniowej. Znamy rodzimy rynek i wiemy, czego potrzebujesz, by rozwijać swoją działalność agencyjną.

Czy wdrożenie innowacyjnych narzędzi sprzedażowych to konieczność?

Śmiało można założyć, że celem technologii jest ułatwienie nam życia. Dlatego, jeśli możesz poświęcić trochę czasu na wdrożenie nowego narzędzia, które sprawi, że Twoja agencja będzie się rozwijała, warto to zrobić. Tu może pojawić się pytanie, czy należy coś zmieniać w swojej dotychczasowej pracy, skoro już niebawem wszystko powinno wrócić do normy. Jednak wiele przemawia za tym, że sprzedaż ubezpieczeń i sposób prowadzenia działalności, jaki znamy z wcześniejszych lat już nie wróci. Nowe oczekiwania klientów, ich potrzeby związane z obsługą oraz tempo rozwoju technologii się nie zmienią, więc model prowadzenia agencji ubezpieczeniowej, który obejmuje nowoczesne rozwiązania obsługowe i pozwala na budowanie relacji – to jest przyszłość.

Zatem czy jesteś gotowy na nową normalność w swojej działalności? Nawet jeśli nie, to Twoi klienci na pewno tak. A wraz z rozwojem firmy może się okazać, że wdrożenie rozwiązań oferowanych przez nasz program pozwoli Ci zaoszczędzi mnóstwo czasu i umożliwi wykonywanie tego, co robisz najlepiej – sprzedawać ubezpieczenia.

Przetestuj nasz program już dziś i przekonaj się sam, jak bardzo może zmienić się Twoja codzienna praca.