pre-loader

Importujemy dane z programów Chester CRM i INAGENT

importujemy-dane-z-programow-chester-crm-i-inagent

Istotą wszystkich programów dla agentów ubezpieczeniowych są dane. Niestety zdarza się, że niektóre z nich wygaszają swoją działalność lub nie rozwijają się zgodnie z oczekiwaniami swoich użytkowników. Dlatego warto wiedzieć, że przy wdrożeniu programu SuperAgent możliwe jest przeniesienie danych ze starszych systemów – i to z naszym pełnym wsparciem.

Przeniesienie danych ze starego systemu CRM

Dane to istota wszystkich programów dla agentów ubezpieczeniowych. Informacje o klientach i zawartych przez nich ubezpieczeniach czy dokumenty posprzedażowe to tylko niektóre z nich. Dlatego najczęściej przy wdrożeniu nowych narzędzi sprzedażowych konieczne jest ich przeniesienie ze starszych systemów - szczególnie, gdy wygaszają one swoją działalność lub nie zapewniają aktualizacji. Jednak przejście z jednego programu sprzedażowego do drugiego może wydawać się czasami nieco problematyczne. Nasze doświadczenie pokazuje, że niekiedy wymaga to pomocy, ponieważ wiąże się nie tylko z migracją danych, ale także z nowymi funkcjami, które należy poznać. Tym bardziej, jeśli agencja ubezpieczeniowa chce być na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami sprzedażowymi i przechodzi na innowacyjny program, jakim jest SuperAgent.

Dlatego zapewniamy pełne wsparcie przy migracji danych z takich programów jak Chester CRM lub INAGENT – tak, by agent ubezpieczeniowy nie musiał ręcznie ich przenosić, co nie tylko minimalizuje ryzyko błędu, ale też pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu.

SuperAgent – program dla agentów ubezpieczeniowych

Przypominamy, że SuperAgent:

  • Pozwala na uporządkowanie bazy danych - przechowuje wszystkie informacje związane z klientami i zawartymi przez nich polisami,
  • Automatyzuje codzienne procesy sprzedażowe – posiada rozbudowany kalkulator komunikacyjny z ofertą wielu towarzystw ubezpieczeniowych, takich jak Trasti, Euroins czy TUW Pocztowe,
  • Wpływa na terminowość i organizację pracy.
  • Umożliwia kontrolę płatności i prowizji,
  • Pozwala na monitorowanie pracy całej agencji ubezpieczeniowej,
  • Ułatwia kontrolę obowiązkowych szkoleń zawodowych,
  • Jest w pełni mobilny.

Jeśli zatem chcesz zaimportować dane z innego systemu do programu sprzedażowego SuperAgent skontaktuj się z nami – napisz na adres [email protected] lub zadzwoń +48 570 362 020.

Z naszym wsparciem cały proces przenoszenia danych będzie sprawny, dzięki czemu zyskasz pewność, że przy wdrożeniu naszego narzędzia nie straciłeś żadnych istotnych informacji ze swojej bazy sprzedażowej.