pre-loader

Jak zaprezentować agencję ubezpieczeniową w Google?

jak-zaprezentowac-agencje-ubezpieczeniowa-w-google

Nikomu nie trzeba już powtarzać, że nie tylko dobra lokalizacja naszego biznesu się liczy. Nie tylko widoczny szyld czy najbardziej pomysłowe hasła mają sens. Nie tylko powinniśmy dbać o widoczność naszego logo w przestrzeni miejskiej, ale także ważne jest, abyśmy dbali o widoczność w internecie.

To już prawie brzmi jak banał - tak często jest to powtarzane i tak często o tym myślimy. Trzeba być widocznym w sieci. A ten kto szybko zacznie w tym temacie działać to może tylko zyskać.

Tak, tylko zyskać. Stracić może ewentualnie... Trochę czasu. Dobre zaprezentowanie naszej firmy w internecie nie musi nas nic kosztować! Jak to nic?! Wystarczy wykorzystać wszystko to co jest bezpłatne. A najlepiej od czego zacząć? Najlepiej skorzystać z BEZPŁATNEGO Profilu Firmy! Dzięki niemu wyróżnisz swoją firmę w wyszukiwarce i Mapach Google.

Czym jest Profil Firmy Google?

To narzędzie, który pozwoli Tobie zaprezentować firmę w wyszukiwarce oraz Mapach Google. Za jego pomocą dodasz znacznik na mapie ze swoją lokalizacją fizyczną (a gdy nie posiadasz takiej lokalizacji a kontaktujesz się bezpośrednio z Klientami np. dojeżdżając do nich - możesz nadal posiadać taki profil) oraz zaprezentujesz firmę swoim przyszłym Klientom!

Zacznij tu:

Pokaż swoją firmę w Google

Uzupełnij niezbędne informacje a następnie zweryfikuj swoją własność poprzez rozmowę telefoniczną, za pomocą SMS-a lub przez wysłanie prośby i otrzymanie kartki pocztowej od Google na adres firmy.

Posiadasz już Profil Firmy?

To nie wszystko. Aktualizuj na nim dane (chociażby godziny otwarcia Twojej agencji), dodawaj zdjęcia, śledź opinie itd.

Czemu ma to służyć?

Po pierwsze szybciej i łatwiej użytkownik internetu trafi na dane kontaktowe Twojej firmy. Dzięki Profilowi Firmy w prosty sposób możesz zamienić użytkownika internet w swojego Klienta! Przecież już na bazie własnego doświadczenia możemy ocenić, że coraz częściej szukamy usług i produktów w internecie. Nasi Klienci także, dlatego pozwól im się znaleźć.