pre-loader

Migracja danych? Pełne wsparcie przy wdrożeniu programu

migracja-danych-pelne-wsparcie-przy-wdrozeniu-programu

Jesteś rozczarowany programem sprzedażowym, z którego obecnie korzystasz? Chciałbyś wdrożyć w swojej agencji nowe rozwiązana obsługowe, ale obawiasz się problemów związanych z migracją danych? Nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez cały proces, dzięki czemu upewnisz się, że wybierasz najlepszy program dla swojej agencji ubezpieczeniowej.

Program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent – wszystko czego potrzebujesz

Korzystasz z kilku programów, które wymagają od Ciebie dublowania danych? Masz osobny system do rozliczeń a osobne narzędzia do kalkulacji składek? Musisz wiedzieć, że w aplikacji SuperAgent zastosowaliśmy rozwiązania, które naprawdę ułatwiają wykonywanie czynności agencyjnych oraz zarządzanie agencją ubezpieczeniową. Dzięki znajomości branży ubezpieczeniowej i wieloletniemu doświadczeniu stworzyliśmy narzędzie, które jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Przyjazny dla użytkownika ekosystem, łatwy proces wdrożenia oraz wszystkie najbardziej pożądane funkcje czynią z naszego systemu najlepszy program dla agentów ubezpieczeniowych.

Zaprojektowany specjalnie dla agencji ubezpieczeniowych

Zawsze podkreślamy, że program sprzedażowy SuperAgent został zaprojektowany specjalnie dla agencji ubezpieczeniowych. Wdrożone przez nas funkcjonalności sprawiają, że agenci ubezpieczeniowi mogą wykonywać swoją pracę w efektywny i profesjonalny sposób. Nasza aplikacja minimalizuje powtarzalne czynności obsługowe - wysyłka powiadomień czy przygotowywanie wznowień odbywa się w pełni automatycznie. SuperAgent posiada także takie narzędzia jak CRM czy szybki kalkulator, a dostęp do wszelkich informacji związanych z obsługą ubezpieczeń jest w pełni zdalny. To sprawia, że możesz zarządzać swoją agencją ubezpieczeniową z dowolnego miejsca, a wszystkie potrzebne funkcjonalności masz w jednym systemie.

Jak sprawnie przenieść dane do nowego programu sprzedażowego?

Jeśli trafiłeś na naszą stronę możemy założyć, że jesteś rozczarowany programem, z którego obecnie korzystasz albo szukasz nowych rozwiązań obsługowych. Pamiętaj, że zmiana narzędzia nie musi wiązać się z obawami odnośnie wdrożenia nowego systemu, a co za tym idzie i migracją danych. Nasi specjaliści pomogą Ci przenieść wszystkie Twoje dane do naszej aplikacji, dzięki czemu cały proces przebiegnie sprawnie i bez ryzyka utraty cennych informacji sprzedażowych.

Z programem SuperAgent Twoja agencja ubezpieczeniowa będzie działała wydajniej, a Twoi pracownicy będą mogli skupić się na tym co najważniejsze – profesjonalnej obsłudze klientów. Nie obawiaj się zmian, postaw na rozwój działalności ubezpieczeniowej. Przetestuj SuperAgenta już dziś, porównaj funkcjonalności i upewnij się, że nasz program sprzedażowy dla agentów ubezpieczeniowych posiada wszystko to, czego potrzebujesz w swojej codziennej pracy.