pre-loader

Nie trać czasu (a czas to pieniądz) na żmudne wprowadzanie danych

nie-trac-czasu-a-czas-to-pieniadz-na-zmudne-wprowadzanie-danych

Ręczne wprowadzanie danych sprzedażowych wciąż jest powszechną praktyką w wielu multiagencjach – jednak proces ten może być nieefektywny i czasochłonny. Jakie jest, więc rozwiązanie? Nowoczesny CRM ubezpieczeniowy, który tworzy kartoteki klientów automatycznie z kalkulacji.

Wyzwania związane z ręcznym wprowadzaniem danych

Właściciele agencji ubezpieczeniowych, którzy polegają na ręcznym wprowadzaniu danych mogą nie zdawać sobie sprawy z tego jak czasochłonny może być to proces. A przecież obsługa klienta i związane z tym czynności sprzedażowe zajmują trochę czasu. Rozmowa z klientem, wprowadzenie zebranych danych do kalkulatora, wybranie najlepszej dla klienta oferty i ostatecznie sprzedaż, czyli zawarcie umowy ubezpieczenia to jedno. Nie zapominajmy jednak, że dane z polisy trzeba jeszcze wprowadzić do bazy danych, co zajmuje w każdym przypadku kilka minut. Jak to wygląda w praktyce? W niektórych multiagencjach informacje te rejestruje się tuż po tym jak klient opuści biuro, w innych na koniec dnia pracy. Zdarza się też, że z uwagi na wielkość realizowanej sprzedaży jeden z pracowników dedykowany jest tylko do wprowadzania danych do systemu. Niestety ręczne wprowadzanie danych obarczone jest także większym ryzykiem błędów. Ale jest rozwiązanie, które sprawi, że poczujesz różnicę w swojej codziennej pracy. To nasz program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent – nowoczesny CRM ubezpieczeniowy, który tworzy kartoteki klientów automatycznie już z kalkulacji.

Korzyści jakie niesie ze sobą CRM ubezpieczeniowy

Musisz wiedzieć, że stworzony przez nas CRM ubezpieczeniowy usprawnia wiele czynności obsługowych, a wprowadzanie danych jest jednym z nich. Automatyzacja tego procesu może pomóc Twojej multiagencji nie tylko zwiększyć dokładność wprowadzonych danych, ale też efektywność pracy. Co więcej, skrócenie czasu poświęcanego na zadania ręczne sprawia, że Twoi pracownicy będą mogli zapewnić klientom lepszą obsługę. Zapomną także o powtarzalnych zadaniach administracyjnych. Niewątpliwą zaletą naszego programu jest również to, że wszelkie dane możesz śledzić w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Nie musisz być w biurze, by sprawdzić wielkość realizowanej sprzedaży. Nasz system pozwala również na masową rejestrację polis z plików prowizyjnych i produkcyjnych. A jeśli masz wprowadzone polisy i załadujesz plik rozliczeniowy z Towarzystwa SuperAgent zweryfikuje to czy prowizja została wypłacona właściwie.

Ręczne wprowadzanie danych kontra SuperAgent

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wdrożenie CRM ubezpieczeniowego to duża zmiana, która niekiedy niesie ze sobą trudności. Ale nie musi tak być. Decydując się na nasz program dla agentów ubezpieczeniowych możesz liczyć na pełne wsparcie naszego zespołu. I pamiętaj, że dzięki naszej aplikacji usprawnisz procesy sprzedażowe co może przyspieszyć rozwój Twojej multiagencji. Zatem, nie trać już więcej czasu na ręczne wprowadzanie danych do systemu CRM. Wykorzystaj oferowane przez nas rozwiązania, które są dostosowane do potrzeb Twojego biznesu.

Co ważne, nasz program spełnia wszystkie wytyczne Rozporządzenia Ochrony o Danych Osobowych i ustawy dot. dystrybucji ubezpieczeń. Korzystamy również z certyfikowanych połączeń zapewniających maksymalną ochronę danych w internecie. Z nami nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojej bazy klientów.

Gotowy na zmiany? Jeśli chcesz uprościć proces wprowadzania danych do systemu CRM w swojej multiagencji skontaktuj się z nami już dziś.