pre-loader

Nowa funkcjonalność – generowanie wypowiedzeń

nowa-funkcjonalnosc-generowanie-wypowiedzen

Przygotowanie wypowiedzeń dotyczących zawartych umów ubezpieczenia może być szybkie i proste. Dzięki nowej funkcjonalności użytkownicy programu SuperAgent mogą wygenerować gotowy druk wypowiedzenia. Wystarczą dwa kliknięcia.

Generowanie wypowiedzeń – ułatwienie w codziennej pracy

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi założeniami konsekwentnie wprowadzamy nowe funkcjonalności, dzięki czemu program do sprzedaży ubezpieczeń SuperAgent staje się niezastąpionym narzędziem w codziennej pracy.

Od teraz użytkownicy naszej aplikacji mogą w prosty i szybki sposób wygenerować gotowy druk wypowiedzenia umowy ubezpieczenia OC.

Jak skorzystać z nowej funkcjonalności? W pierwszym kroku należy otworzyć daną polisę (która uprzednio została wprowadzona do systemu) i przejść do zakładki – DOKUMENTY I PŁATNOŚCI. Następnie wystarczy wybrać ikonkę - Druk wypowiedzenia polisy.

blog42-1

W związku z tym, że umowę ubezpieczenia komunikacyjnego OC można wypowiedzieć w konkretnych sytuacjach, także i tu wybierzemy rodzaj wypowiedzenia zgodny z danym artykułem ustawy.

blog42-2

Po wybraniu właściwego trybu wypowiedzenia wygenerujemy gotowy druk dokumentu w pliku PDF, który będzie już zawierał wszelkie potrzebne i niezbędne dane.

blog42-3

Jak widać powyżej cały proces przebiega bardzo sprawnie, dzięki czemu nie tracimy czasu na ręczne uzupełnienie danych. A co za tym idzie zyskujemy pewność, że złożone przez Klienta wypowiedzenie OC będzie skuteczne.