pre-loader

Nowa funkcjonalność – od teraz w kalkulatorze także NNW szkolne

nowa-funkcjonalnosc-od-teraz-w-kalkulatorze-takze-nnw-szkolne

NNW Szkolne to produkt, który w najbliższych dniach będzie cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Dlatego, by ułatwić Wam ten pracowity sezon wprowadziliśmy nową funkcjonalność w programie SuperAgent. Rozwiązanie to pozwala na wygodną sprzedaż nie tylko ubezpieczeń NNW, ale także i innych dedykowanych produktów.

Wygodna sprzedaż ubezpieczeń

Ostatnie miesiące były dla nas bardzo pracowite. A wszystko to, by wdrożyć nową funkcjonalność, która umożliwi wygodną sprzedaż dedykowanych produktów. Właśnie teraz, kiedy rozpoczyna się rok szkolny przyda Wam się dodatkowe wsparcie, które uprości obsługę popularnych w tym czasie ubezpieczeń dla dzieci i młodzieży. Otwórz razem z nami sezon na NNW Szkolne!

Nowa funkcja – dodaj swój kalkulator

Możemy Cię zapewnić, że dzięki nowej funkcjonalności zaoszczędzisz czas i uprościsz swoje zadania związane z przygotowaniem ofert. Dodaj swój kalkulator w SuperAgencie i wygodnie sprzedawaj NNW Szkolne oraz inne produkty. Jak to zrobić? Na ekranie Nowa Kalkulacja wybierz przycisk Dodaj nowy.

Podaj nazwę kalkulatora, wybierz Towarzystwo Ubezpieczeń z listy oraz wklej swój link afiliacyjny i kliknij zatwierdź.

To wszystko! Od teraz możesz korzystać ze swojego kalkulatora, który będzie dostępny w menu nowa kalkulacja.

Uwaga! Wdrożone przez nas rozwiązanie pozwala dodać więcej niż jeden kalkulator.

Usprawnij sprzedaż NNW

Co więcej, nowa funkcja to nie tylko szansa na dodatkową prowizję, ale też usprawnienie obsługi. Przygotowując ofertę NNW wszystkie potrzebne dane będziesz miał pod ręką w naszym systemie, dzięki czemu nie będziesz tracił czasu na wchodzenie na stronę ubezpieczyciela i ręczne wprowadzanie swoich numerów. Zarabiaj na sprzedaży NNW i pamiętaj, że to od Ciebie zależy jakie firmy dodasz do kalkulatora.