pre-loader

Nowe funkcjonalności w SuperAgencie: Listopad-2023

nowe-funkcjonalnosci-w-superagencie-listopad-2023

W zeszłym miesiącu, nasz zespół w SuperAgencie skupił się na wprowadzaniu znaczących ulepszeń, które przyczyniły się do podniesienia efektywności i dokładności naszych usług. Nasze działania były skoncentrowane na rozwoju i optymalizacji kluczowych aspektów naszej platformy, co pozwoliło na jeszcze lepsze dostosowanie się do potrzeb naszych klientów.

Główne wątki zrealizowane w poprzednim miesiącu to:

  • Aktualizacja polis w PZU: Skutecznie zaktualizowaliśmy polisy w PZU, zapewniając ich zgodność z aktualnymi danymi pojazdów. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że ich polisy są dokładne i aktualne.

  • Optymalizacja procesu usuwania danych: W odpowiedzi na potrzeby ochrony prywatności, wprowadziliśmy udoskonalenia w procesie usuwania danych, zwiększając bezpieczeństwo i prywatność informacji naszych klientów.

  • Nowe mechanizmy zarządzania danymi dla agencji: Zaimplementowaliśmy nowe narzędzia do zarządzania danymi, co pozwoliło na bardziej efektywne i uporządkowane zarządzanie informacjami w agencjach.

  • Usprawnienia w zarządzaniu szkodami: Rozbudowaliśmy nasz system zarządzania szkodami, ułatwiając monitorowanie i zarządzanie nimi, co z kolei przekłada się na lepszą obsługę klienta w przypadku zgłaszania szkód.

  • Ulepszenia w procesie wyceny: Dzięki wprowadzonym modyfikacjom, proces wyceny stał się bardziej precyzyjny i zrozumiały dla użytkowników, co jest kluczowe przy ocenie szkód i ustalaniu odszkodowań.

Te innowacje i ulepszenia są częścią naszego stałego zobowiązania do dostarczania najwyższej jakości usług i stale doskonalenia doświadczenia użytkowników SuperAgenta. Jesteśmy dumni z postępów, jakie udało się nam osiągnąć, i nieustannie dążymy do dalszego rozwoju naszej platformy.