pre-loader

Nowe opcja filtrowania w SuperAgencie

nowe-opcja-filtrowania-w-superagencie

Chciałbyś przygotować unikalną kampanię marketingową, ale nie wiesz w jaki sposób mógłbyś wykorzystać swoją bazę danych? Od teraz program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent pozwala także na kategoryzowanie klientów np. pod względem wieku.

Nowe opcje filtrowania

Chcesz spersonalizować ofertę? Przygotowujesz unikalną strategię marketingową? Nowe opcje filtrowania pozwolą Ci na kategoryzowanie bazy danych, np. pod kątem wieku. Dzięki czemu będziesz mógł zaoferować swoim klientom produkty dopasowane do ich realnych potrzeb. Co więcej, z naszą aplikacją możesz także wyczyścić swój CRM ze starych leadów wybierając opcję „ostatnia kalkulacja do dnia”. W ten sposób możesz także uzyskać dane potencjalnych klientów, które ponownie wykorzystasz kontaktując się z nimi np. przypominając o swojej marce.

Rejestr podmiotów i klientów

Staramy się rozwijać naszą aplikację razem z naszymi użytkownikami. Z tego powodu rejestr podmiotów i klientów zyskał takie opcje jak:

  • tryb powiadomień listownych,
  • tryb powiadomień SMS,
  • tryb powiadomień Email,
  • zgody RODO,
  • opiekun klienta,
  • rodzaj klienta.

Pamiętaj, że wdrażając program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent możesz korzystać z funkcjonalności, których naprawdę potrzebujesz w swojej codziennej pracy.

SuperAgent – CRM ubezpieczeniowy

Na rynku jest dostępnych wiele różnych programów dla agentów ubezpieczeniowych, które zawierają CRM ubezpieczeniowy. Ale czy spełnią one Twoje cele biznesowe? Z programem SuperAgent masz pewność, że posiadasz narzędzie, które pomoże osiągnąć Twoje cele. Stworzona przez nas aplikacja pomaga utrzymywać relacje z klientami a także zwiększa produktywność, pozwalając osiągnąć oczekiwane założenia sprzedażowe. SuperAgent to nie tylko szybki kalkulator, system wspomagający obsługę oraz zarządzanie agencją, ale także sprawny CRM.