pre-loader

Nowe Towarzystwa Ubezpieczeniowe lubią nowoczesne rozwiązania

nowe-towarzystwa-ubezpieczeniowe-lubia-nowoczesne-rozwiazania

Użytkownicy programu SuperAgent przekonali się już, że nowoczesne rozwiązania skutecznie wypływają nie tylko na pracę całej agencji ubezpieczeniowej, ale też i jej konkurencyjność. Tym bardziej, że stworzone przez nas narzędzie umożliwia szybką sprzedaż ubezpieczeń, także nowych na naszym rynku marek Trasti i Euroins.

SuperAgent – nowoczesne narzędzie sprzedażowe

Ostatnie miesiące pokazują, że technologia cyfrowa może mieć kluczowe znaczenie dla rozwoju agencji ubezpieczeniowej. Automatyzacja procesów obsługowych, mobilny dostęp do danych, raporty sprzedażowe czy szybki kalkulator to tylko niektóre rozwiązania, które mogą znacząco usprawnić pracę każdego agenta ubezpieczeniowego. Jednak na konkurencyjność wpływa także szeroka oferta dostępnych dla klientów ubezpieczeń. Dlatego z całą pewnością możemy stwierdzić, że nasz program sprzedażowy dla agentów SuperAgent sprawia, że wykonywanie czynności agencyjnych jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Stworzone przez nas narzędzie nie tylko pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, ale też umożliwia sprzedaż ubezpieczeń takich marek jak Trasti czy Euroins. Co bez wątpienia pozwala spełnić rosnące oczekiwania klientów.

Nowi ubezpieczyciele stawiają na innowacyjność

Jednak integracja naszego programu z systemami marek Trasti czy Euroins, nie byłaby możliwa, gdyby nie ich innowacyjność. Dzięki temu, że te nowe na naszym rynku marki lubią nowoczesne rozwiązania nasi użytkownicy mogą w szybki sposób uzyskać oferty ubezpieczeniowe a także przeprowadzić pełny proces polisowania.

Tu warto przypomnieć, że Euroins stanowi jedną największych, niezależnych Grup ubezpieczeniowych działających na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej, która ubezpiecza ponad 2 miliony klientów. W naszym kraju ubezpieczyciel oferuje szeroki wachlarz produktów z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych i assistance oraz wysokiej jakości obsługę zawartych umów.

Z kolei Trasti to marka zbudowana przez zespół uznanych ekspertów branży finansowej, z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami w Polsce. Za tym nowym ubezpieczycielem stoją takie firmy jak Zavarovalnica Triglav oraz Swiss Re. A wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz optymalizacja procesów biznesowych sprawia, że ubezpieczyciel tworzy zrozumiałe produkty komunikacyjne, które odpowiadają na potrzeby klientów.

Technologia zmienia branżę ubezpieczeniową

Wymagający klienci, rosnąca konkurencja oraz pojawiające się wyzwania sprawiają, że branża ubezpieczeniowa ewoluuje. By nadążyć za tymi zmianami warto wykorzystać w swojej pracy wszelkie dostępne narzędzia, które będą wyróżniały nas na tle innych agencji ubezpieczeniowych. A z pewnością oferty takich ubezpieczycieli jak Trasti czy Euroins będą ułatwiały zdobycie większej liczby potencjalnych klientów. Szczególnie, że marki te są nowoczesne i dobrze rozwinięte technologicznie. To wszystko sprawia, że użytkownicy naszego innowacyjnego programu mają dostęp do optymalnych procesów sprzedaży tych nowych na naszym rynku ubezpieczeń.