pre-loader

Pełna integracja TUZ Ubezpieczenia w SuperAgencie

pelna-integracja-tuz-ubezpieczenia-w-superagencie

Pełna integracja TUZ Ubezpieczenia w SuperAgencie

Miło nam poinformować, że integracja TUZ Ubezpieczenia z programem SuperAgent zakończyła się pełnym sukcesem.

TUZ Ubezpieczenia – solidna marka, na której można polegać

TUZ Ubezpieczenia to marka należącej do polskiego TUZ Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych, które powstało w 2003 roku. Skrót TUZ oznacza Towarzystwo Ubezpieczeń Zdalnych, a także jak informuje ubezpieczyciel to stary synonim takich słów jak „lider” czy „as”.

W ciągu ostatnich lat firma przeszła duże przemiany, które dotychczas nie zdarzyły się w żadnym innym towarzystwie ubezpieczeniowym w Polsce. Wynika to ze zmiany strategii, która sprawiła, że firma zaczęła elastycznie reagować na potrzeby zarówno Klientów, jak i Agentów oraz Brokerów.

2019 rok okazał się najlepszym okresem w historii marki TUZ Ubezpieczenia. Potwierdzają to liczne publikacje, nagroda „Instytucja finansowa przyjazna mediacji” przyznana TUZ-owi przez Komisję Nadzoru Finansowego oraz wyniki finansowe. Przypis składki wyniósł 256 milionów złotych, czyli o 55 milionów złotych więcej niż w roku 2018, co oznacza, że wzrost w 2019 wyniósł 27 procent. Zysk to ponad 10 mln zł.

W 2020 roku TUZ Ubezpieczenia rozwija się zgodnie z planem i systematycznie poprawia swoje wyniki. W nowej i niezwykle trudnej sytuacji spowodowanej koronawirusem TUZ dowiódł, że jest solidną marką, na której można polegać. Ubezpieczyciel zorganizował między innymi akcję „Pełny Pakiet Pomocy dla Agenta” wspierającą agentów, którzy w czasie pierwszych tygodni pandemii znaleźli się w trudnej sytuacji.

Na początku czerwca Ubezpieczyciel ogłosił, że na malejącym rynku ubezpieczeniowym odnotował 148% dynamiki w porównaniu z majem ubiegłego roku i 128% narastająco od początku roku 2020.

Jak widać konsekwentne realizowanie strategii biznesowej i wizerunkowej przynosi efekty.

Źródło: TUZ Ubezpieczenia