pre-loader

Pełna integracja z WEFOX zakończona sukcesem

pelna-integracja-z-wefox-zakonczona-sukcesem

Nie zwalniamy tempa. Zespół odpowiadający za rozwój programu dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent zakończył z sukcesem pełną integrację z systemem WEFOX. Dzięki współpracy z tym innowacyjnym insurtechem użytkownicy aplikacji mogą rozszerzyć swoją ofertę sprzedażową o produkty tego ubezpieczyciela.

SuperAgent zintegrowany z systemem WEFOX

Niewątpliwie czynnikiem napędzającym rozwój oferty produktowej dostępnej w programie sprzedażowym SuperAgent są oczekiwania naszych użytkowników, a te zależą od potrzeb ubezpieczeniowych ich klientów. Właśnie, dlatego zespół odpowiadający za rozwój naszej aplikacji stale realizuje kolejne cele. Po połączeniu z systemem Towarzystwa Ubezpieczeniowego „TUW” przyszła kolej na pełną integrację z WEFOX. Dzięki tej współpracy nasi użytkownicy mogą rozszerzyć ofertę o ubezpieczenia tego ubezpieczyciela, a co za tymi idzie zapewnić swoim klientom dostęp do poszukiwanych na rynku produktów ubezpieczeniowych. Podczas procesu integracji skupiliśmy się na kilku kluczowych aspektach, takich jak szybkość obsługi i usprawnienie wystawienia polisy. Dzięki temu proces sprzedaży jest znacznie ułatwiony.

Sprawna sprzedaż ubezpieczeń

Warto podkreślić, że program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent ułatwia sprawne zarządzanie pracą całej agencji ubezpieczeniowej. Co więcej, nasi użytkownicy mają dostęp do wszelkich informacji związanych z obsługą polis niezależnie od miejsca, w którym przebywają. Robimy wszystko, by nasza aplikacja wspomagała pracę pośredników ubezpieczeniowych na każdym etapie sprzedaży ubezpieczeń, zarówno podczas kalkulacji składki, jak i finalizacji procesu zawarcia umowy ubezpieczenia. Jesteśmy dumni z tego, że nasze narzędzie to nie tylko CRM ubezpieczeniowy i szybki kalkulator – to (r)ewolucja w sprzedaży ubezpieczeń. Aplikacja zawiera szereg funkcjonalności, które realnie wspomagają wykonywanie czynności agencyjnych. A automatyzacja wielu czynności obsługowych minimalizuje czas obsługi ubezpieczeń. W efekcie agent ubezpieczeniowy może skupić się na rozwoju swojej działalności.

Technologia w ubezpieczeniach

Jak wiadomo oczekiwania klientów, a co za tym idzie naszych użytkowników ewoluują. Właśnie to zachęca nas do rozbudowy katalogu towarzystw ubezpieczeniowych dostępnych za pośrednictwem naszego programu. Dzięki nowym partnerstwom staramy się w pełni wykorzystać potencjał aplikacji SuperAgent. A strategiczne integracje i nowoczesne rozwiązania realnie wpływają na możliwości sprzedażowe użytkowników naszego narzędzia. To właśnie innowacyjne rozwiązania technologiczne sprawiły, że integracja z WEFOX mogła przebiegać w ustalonym przez nas tempie.

Przypominamy, że ubezpieczyciel to wiodąca na świecie firma insurtech, która na polskim rynku działa od 2021 roku. W swojej ofercie ma takie produkty, jak obowiązkowe ubezpieczenie OC ppm, ubezpieczenia assistance, ubezpieczenia NNWK, ubezpieczenia AUTOCASCO, ubezpieczenia SMARTERCASCO, ubezpieczenia mieszkaniowe w wersji allrisk i na ryzykach nazwanych.

Nie masz w swojej ofercie produktów ubezpieczeniowych WEFOX? Skontaktuj się z nami!