pre-loader

Program dla agentów ubezpieczeniowych

program-dla-agentow-ubezpieczeniowych

Czytając informacje na temat programów usprawniających zarządzanie sprzedażą pewnie zastanawiałeś się czy tego potrzebujesz. Program dla agentów ubezpieczeniowych przede wszystkim optymalizuje proces sprzedaży co przekłada się na obsługę większej ilości klientów, jednocześnie zapewniając im najlepszą jakość. Poniżej odpowiadamy do czego jeszcze potrzebny jest programu sprzedażowy.

Kiedy korzystać z programu sprzedażowego?

Niektórzy agenci korzystają tylko z oprogramowania CRM, aby zarządzać polisami ubezpieczeniowymi. Czasami może to się okazać trudne, ponieważ nie usprawnia to znacząco procesu sprzedaży. Kiedy więc korzystać z programu dla agentów ubezpieczeniowych? Narzędzie to doskonale radzi sobie z przechowywaniem danych, które zapisujesz przy sprzedaży ubezpieczeń. Automatyzuje zadania takie jak kalkulacja składki, przygotowanie oferty, wystawienie polis czy też wysyłanie wznowień.

Doskonałym przykładem na zoptymalizowanie swojej sprzedaży jest program SuperAgent. Narzędzie to umożliwia szybką obsługę klienta łącząc w sobie program CRM oraz kalkulator OC/AC, który cechuje się prostą obsługą. Z poziomu programu można szybko zarządzać kontaktami, zapisywać kalkulacje, przeprowadzać Analizę Potrzeb Klienta oraz generować niezbędne dokumenty. Limit danych na dysku jest nieograniczony. Co ważne dostęp do poufnych danych jest zabezpieczony i wpisuje się w politykę wzmożonego bezpieczeństwa danych. Biorąc pod uwagę powyższe przykłady, oprogramowanie do zarządzania polisami ubezpieczeniowymi jest niezbędnym produktem dla wielu agentów ubezpieczeniowych.

Łatwiejsze monitorowanie wznowień

Program dla agentów ubezpieczeniowych pomaga usprawnić procesy wznowień. W przypadku dużych multiagencji monitorowanie wznowień polis bez odpowiedniego programu może być trudne. Posiadając wielu pracowników może się zdarzyć, że ktoś nie wprowadzi danych klienta do bazy i przy konieczności odnowienia ubezpieczenia zostanie on pominięty. Co może ostatecznie doprowadzić do tego, że klient chętniej skorzysta z oferty konkurencyjnego agenta.

Aplikacja do zarządzania sprzedażą doskonale nadaje się do zarządzania agencja ubezpieczeniową. Możesz łatwo pobrać informacje o polisach i wysyłać automatyczne powiadomienia do klientów, którym zbliżają się daty odnowienia umów ubezpieczenia . Stosowane obok siebie system zarządzania polisami ubezpieczeniowymi i oprogramowanie CRM zapewniają najlepszą przewagę w zamykaniu nowej sprzedaży co przekłada się na liczbę zawartych polis.

SuperAgent odpowiedzią na potrzeby agentów

Nasz program – SuperAgent to w pełni zautomatyzowany system, który pozwala usprawnić działania związane ze sprzedażą podczas pracy z potencjalnymi klientami. Technologia stale się rozwija i ewoluuje, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby Twoja agencja zawsze posiadała efektywny program sprzedażowy, który pomoże Ci zwiększyć zyski. SuperAgent to narzędzie, które pomaga zaoszczędzać czas na wykonywaniu codziennych czynności dzięki łatwej i szybkiej obsłudze. Przyspieszając procesy sprzedaży ubezpieczeń daje możliwość utrzymania obecnych klientów umożliwiając jednocześnie pozyskanie większej liczby potencjalnych kupujących.

Istotne jest to, że SuperAgent jest aplikacją otwieraną z poziomu przeglądarki internetowej. Co oznacza, że ​​nie trzeba go instalować, a my dbamy o wszystkie aktualizacje, abyś Ty mógł zwiększać swoje zyski. Dostęp do programu można uzyskać z dowolnego urządzenia posiadającego przeglądarkę oraz połączenie z Internetem.

Dlaczego potrzebujesz programu dla agentów ubezpieczeniowych?

Osoby pracujące w branży ubezpieczeniowej wiedzą, że niezbędne jest usprawnienie procesów monitorowania sprzedaży, aby uzyskać jak największą wydajność. Być może ważniejszą rzeczą niż oszczędność czasu i pieniędzy jest jednak zwiększenie zadowolenia klientów. Zapracowani agenci potrzebują efektywnego programu ubezpieczeniowego, który pomoże im szybko i łatwo obsłużyć oraz skontaktować się z większą liczbą klientów. SuperAgent robi to wszystko i wiele więcej. Aplikacja do sprzedaży SuperAgent pomaga agentom ubezpieczeniowym zwiększyć wydajność poprzez usprawnienie zadań i procesów. To w połączeniu z możliwością analizy sprzedaży oraz modyfikacji ofert zapewnia przejrzystość podczas obsługi klienta.

Jeszcze parę lat temu agenci ubezpieczeniowi mogli tylko marzyć o programach, które usprawnią obsługę klientów. Sprzedaż zajmowała dużo czasu a wypisywanie polis odbywało się ręcznie. Jednak dziś kiedy szybkość obsługi przekłada się również na jej jakość, program dla agentów ubezpieczeniowych to inwestycja, która przynosi realne zyski.