pre-loader

Program dla agentów ubezpieczeniowych – standard w obsłudze

program-dla-agentow-ubezpieczeniowych-standard-w-obsludze

Odpowiedni program dla agentów ubezpieczeniowych powinien przede wszystkim zwiększać efektywność obsługi klientów. Jak wiadomo wykonywanie zawodu agenta ubezpieczeniowego cechuje się szybkim tempem pracy i dużą liczbą codziennych kalkulacji, dlatego automatyzacja procesów sprzedaży często okazuje się niezbędna. Z tego powodu warto przetestować program SuperAgent.

Program dla agentów ubezpieczeniowych – funkcjonalności narzędzia

Agenci ubezpieczeniowi każdego dnia zarządzają dużą ilością informacji i wykonują mnóstwo zadań związanych z obsługą klientów. Niestety często ich skuteczność spada z powodu codziennych rutynowych czynności związanych ze sprzedażą ubezpieczeń. Z tego powodu warto zainwestować w nowoczesny program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent. Jakie funkcjonalności posiada to narzędzie do obsługi agencji ubezpieczeń? Przede wszystkim łączy w sobie CRM i szybki kalkulator OC/AC. Dzięki temu ofertowanie i zarządzanie dokumentami sprzedażowymi jest znacznie uproszczone. A jak wiadomo ma to duże znaczenie w pracy agenta ubezpieczeniowego.

W przypadku dużych multiagencji zarządzanie całą siecią sprzedaży może być utrudnione. Jednak i w tej sytuacji program do obsługi agencji okazuje się pomocny. SuperAgent umożliwia przygotowanie analiz sprzedaży przy podziale na Towarzystwo Ubezpieczeń, typ polisy, OFWCA, zespół lub oddział. Dzięki temu można zapoznać się z zaawansowanymi statystykami odnośnie pracy poszczególnych osób lub całych zespołów.

Standardem w obsłudze ubezpieczeń powinna być także wysyłka powiadomień do klientów odnośnie wygasających polis lub zbliżających się terminów płatności. SuperAgent pozwala na przesłanie informacji do klientów w sposób całkowicie automatyczny, zarówno w formie SMS jak i e-mail. Co ważne narzędzie umożliwia rozpoznanie potencjalnych problemów np. brak zgód RODO.

Najważniejsze jest jednak to, że program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent posiada system wznowień automatycznych. Rozwiązanie to pozwala utrzymać dotychczasowych klientów. Aplikacja SuperAgent umożliwia ręczne skonfigurowanie o ile dni wcześniej narzędzie ma wykonać pracę związaną z kalkulacją wznowieniową. To z kolei przekłada się na zachowanie wszelkich terminów, zwiększoną liczbę odnowień a także daje większe możliwości sprzedaży dodatkowych produktów ubezpieczeniowych.

Korzyści – program dla agentów ubezpieczeniowych

Program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent pozwala na zwiększenie efektywności obsługi, ponieważ usprawnia procesy związane z codziennymi zadaniami, takie jak generowanie przypomnień o polisach wygasających, dołączanie odpowiedniej dokumentacji czy kalkulacje. Jak widać ubezpieczeniowy CRM niesie ze sobą wiele korzyści. Pamiętajmy też o tym, że właściwie dobrane narzędzie do zarządzania agencją ubezpieczeniową powinno być proste w obsłudze a także łatwe do zrozumienia dla każdego pracownika. SuperAgent to zupełnie nowy program dla agentów ubezpieczeniowych. Rozumiemy problemy i potrzeby pojawiające się przy sprzedaży ubezpieczeń. Dlatego stworzyliśmy aplikację, która usprawnia pracę sprawiając, że jest łatwiejsza i bardziej efektywna. Nie tylko pomaga w sprzedaży, ale też zapewnia lepszą obsługę klientów, także poza biurem.

Co istotne SuperAgent dostępny jest w formie abonamentowej i już od pierwszego dnia agenci mogą korzystać ze wszystkich funkcjonalności oferowanych przez aplikację. Jeżeli rozważasz zakup dostępu i zastanawiasz się jak sprawdzić program do obsługi agencji ubezpieczeniowej skontaktuj się z nami pod numerem 570 362 020 lub mailowo [email protected]. Nasi Eksperci będą do Twojej dyspozycji na każdym etapie obsługi.