pre-loader

Program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent – realne korzyści dla Twojej agencji

program-dla-agentow-ubezpieczeniowych-superagent-realne-korzysci-dla-twojej-agencji

Program dla agentów ubezpieczeniowych to narzędzie, które już na stałe wpisało się w krajobraz branży ubezpieczeniowej. Do zalet tego typu rozwiązań możemy zaliczyć przede wszystkim to, że usprawniają wewnętrzne procesy obsługowe i zwiększają wydajność poprawiając całościowe wyniki sprzedażowe.

Czym jest program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent?

Program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent to rozwiązanie zaprojektowane po to, by pomagać pośrednikom skuteczniej wykonywać czynności agencyjne. Stworzona przez nas aplikacja automatyzuje i monitoruje wiele codziennych zadań obsługowych – od przypomnień, po wznowienia polis i kalkulacje, kończąc na rozliczeniach. Ale to nie wszystko. SuperAgent pozwala sprawniej zarządzać całą działalnością ubezpieczeniową. Z czego to wynika? Nasz system posiada funkcjonalności, których naprawdę potrzebujesz w swojej codziennej pracy. Tworząc nasz program sprzedażowy koncentrowaliśmy się między innymi na takich funkcjach, jak:

  • Szybki kalkulator.
  • CRM ubezpieczeniowy
  • Rozbudowany terminarz
  • Automatyzacja procesu wznowień i przypomnień
  • Zarządzanie płatnościami
  • Raporty i statystyki sprzedażowe
  • Rozliczenia
  • Weryfikacja szkoleń zawodowych

Jakie korzyści daje program dla agentów ubezpieczeniowych?

Niewątpliwie program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent to cenne wsparcie w codziennej pracy każdej agencji ubezpieczeniowej. Jakie jeszcze korzyści niesie ze sobą to narzędzie? Nasza aplikacja poprawia jakość obsługi klienta, ułatwiając całemu zespołowi sprzedaży dostęp do potrzebnych informacji sprzedażowych – i to z dowolnego miejsca, wystarczy dostęp do internetu. W praktyce oznacza to, że Twoi pracownicy zawsze mają „pod ręką” aktualne dane. Z kolei rozbudowane opcje filtrowania ułatwiają tworzenie ukierunkowanych kampanii marketingowych, które zwiększą Twoje prawdopodobieństwo sprzedaży ubezpieczeń. Jeśli już jesteśmy przy umowach to pamiętaj, że dzięki automatyzacji takich zadań jak generowanie wznowień nasz program dla agentów ubezpieczeniowych pomaga zwiększyć wyniki sprzedażowe. A zautomatyzowanie powtarzalnych czynności obsługowych sprawia, że Twoi pracownicy mogą skupić się na innych zadaniach, a Ty na rozwoju swojej działalności ubezpieczeniowej.

Program dla agentów ubezpieczeniowych – wsparcie, którego potrzebujesz

Jak już wielokrotnie wspominaliśmy program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent został stworzony z myślą o rodzimym rynku ubezpieczeń. Znamy specyfikę branży i zdajemy sobie sprawę z tego, że zarządzanie pracą całej agencji ubezpieczeniowej wiąże się z wieloma wyzwaniami. Niestety niektóre codzienne zadania mogą utrudniać śledzenie tego, co się dzieje w Twojej agencji ubezpieczeniowej. Szczególnie bez właściwego systemu. Dlatego nasza aplikacja zapewnia centralną lokalizację wszystkich ważnych danych obsługowych – możesz z nich skorzystać podczas spotkania w siedzibie klienta czy też biznesowego lunchu. Co istotne, nasz program spełnia wszystkie wytyczne Rozporządzenia Ochrony o Danych Osobowych i ustawy dot. dystrybucji ubezpieczeń. Korzystamy z certyfikowanych połączeń zapewniających maksymalną ochronę danych.

SuperAgent to odpowiedź na potrzeby agentów ubezpieczeniowych – nasza aplikacja ułatwia zarządzanie agencją ubezpieczeniową i automatyzuje powtarzalne czynności obsługowe, oszczędzając nie tylko czas, ale też i pieniądze. Jesteśmy przekonani, że stworzony przez nas program sprzedażowy to najlepszy sposób na usprawnienie funkcjonowania agencji ubezpieczeniowej. Przetestuj aplikację już dziś i zapewnij sobie wsparcie, na które zasługujesz.