pre-loader

Program dla brokerów ubezpieczeniowych – jakie ma znaczenie?

program-dla-brokerow-ubezpieczeniowych-jakie-ma-znaczenie

Konkurencja w branży jest dosyć duża, dlatego program dla brokerów ubezpieczeniowych SuperBroker to narzędzie, z którego warto skorzystać choćby po to, by usprawnić organizację pracy całej kancelarii brokerskiej. Tego typu aplikacje zapewniają pracownikom nie tylko szybki dostęp do historii ubezpieczeniowej klienta, ale też do najważniejszej dokumentacji, która znajduje się w jednym miejscu.

Jakie znaczenie ma program dla brokerów ubezpieczeniowych?

Konkurencja w branży ubezpieczeniowej jest dosyć duża, dlatego warto zrobić wszystko, by wyróżniać się na tle konkurencji. Brokerzy muszą budować zaufanie swoich klientów zapewniając im obsługę na wysokim poziomie oraz sprawną komunikację. Dlatego tak ważną rolę odgrywa odpowiedni program dla brokerów ubezpieczeniowych, który pozwala organizować pracę całej kancelarii brokerskiej, zarządzać kontaktami i zawartymi umowami, wznowieniami polis, obsługą klienta czy też daje możliwości pełnej automatyzacji działań. I to wszystko w jednym miejscu.

Jak widać program dla brokerów ubezpieczeniowych SuperBroker może pomóc im utrzymać wysoką jakość obsługi i uzyskać dostęp do scentralizowanej bazy danych z dowolnego miejsca. W praktyce oznacza to duży zasób najważniejszych informacji o klientach w czasie rzeczywistym, zawsze i wszędzie. Wystarczy dostęp do Internetu.

Dlaczego warto wybrać program dla brokerów ubezpieczeniowych SuperBroker?

Nasz program dla brokerów ubezpieczeniowych SuperBroker został stworzony z myślą o polskim rynku ubezpieczeniowym. Wieloletnia praktyka pozwoliła nam doskonale poznać potrzeby zarówno agentów, jak i brokerów ubezpieczeniowych, tak by spełnić ich szczególne wymagania i maksymalnie usprawnić ich pracę. Z tego powodu tworząc program SuperBroker zależało nam nie tylko na tym, by jego funkcjonalności odpowiadały na potrzeby rynku, ale też by był on przyjazny w użytkowaniu.

W obecnych czasach niezwykle istotne jest to, by program dla brokerów ubezpieczeniowych był w pełni mobilny. Dlatego nasza aplikacja umożliwia zdalny dostęp do informacji z dowolnego miejsca wszystkim pracownikom. Co w dobie pracy online, kiedy to nie zawsze możemy spotkać się w biurze, usprawnia znacznie pracę całej kancelarii brokerskiej. Nasz program pozwala zebrać wszystkie ważne informacje związane z umowami ubezpieczeniowymi w jednej lokalizacji. A także umożliwia przygotowanie rozbudowanych raportów i analiz dotyczących sprzedaży ubezpieczeń, co ułatwia kontrolę działań podjętych przez pracowników.

Jak wiadomo automatyzacja wszelkich czynności usprawnia wykonywanie codziennych działań obsługowych. Nasz program SuperBroker można skonfigurować tak, by wysyłał przypomnienia do klientów odnośnie polis wygasających lub terminów płatności, zarówno w formie SMS, jak i email. Co ważne automatyczna wysyłka powiadomień pokazuje zaangażowanie całego zespołu a także daje możliwość przypomnienia o sobie w odpowiednim momencie. Dzięki temu klienci zyskają pewność, że rola Twojej kancelarii brokerskiej nie skończyła się tylko w momencie dostarczenia im danej umowy ubezpieczenia. To przekłada się na budowanie długoletnich dobrych relacji, a przecież na tym opiera się wasza współpraca. Automatyzacja codziennych czynności pozwala też na to, by Twój zespół zyskał czas na to, by poszukiwać nowych klientów a także umożliwia mu utrzymanie jednolitych standardów podczas obsługi.

Stworzone przez nas narzędzie zawiera także CRM dla brokerów ubezpieczeniowych, który pozwala stworzyć przejrzysty rejestr klientów.

Jak działa program dla brokerów ubezpieczeniowych SuperBroker?

Jak działa program dla brokerów SuperBroker? Wersja testowa naszej aplikacji już od pierwszego dnia daje Ci możliwość sprawdzenia tego jak funkcjonuje stworzone przez nas narzędzie. Nasi specjaliści są do Twoje dyspozycji i pomogą Ci uzyskać wszelkie możliwe informacje, odpowiedzą na pytania i przeprowadzą Cię przez funkcjonalności programu. Zapewniamy wsparcie naszych doświadczonych ekspertów na każdym etapie obsługi programu. Ułatw sobie codzienne funkcjonowanie w branży ubezpieczeniowej i wypróbuj za darmo już dziś. Zadzwoń pod numer telefonu 570 362 020 lub napisz na adres [email protected].

Nasz program jest wynikiem wieloletniej praktyki dzięki temu gwarantujemy prostą i przyjazną dla użytkowników obsługę, co jest docenianie przez naszych dotychczasowych użytkowników.