pre-loader

Przeniesiemy twoją bazę Klientów i polis

przeniesiemy-twoja-baze-klientow-i-polis

Udany proces wdrożenia systemu sprzedażowego oraz sprawne przeniesienie bazy klientów i polis stanowi jedno z trudniejszych zadań, przed jakimi stoją rozwijające się agencje ubezpieczeniowe. Dlatego, by nie ryzykować utraty cennych danych skorzystaj z naszej pomocy.

Wsparcie przy wdrażaniu programu dla agentów ubezpieczeniowych

Agencje ubezpieczeniowe decydują się na zmianę programu sprzedażowego z wielu powodów – chcą zwiększyć swoje możliwości obsługowe, poszukują nowych funkcjonalności czy innych rozwiązań. I mimo tego, że przy wyborze nowego narzędzia każdy kieruje się czymś innym to wielu agentów ubezpieczeniowych łączy jedno – oczekują, by proces wdrożenia systemu przebiegał sprawnie. Tym bardziej, że nie każdy musi być obeznany z technologią a utrata bazy Klientów i zawartych polis może znacząco wpłynąć na funkcjonowanie agencji ubezpieczeniowej. Dlatego przy wdrażaniu programu SuperAgent przeniesiemy dane z dowolnego systemu CRM lub Excel.

Przeniesienie bazy Klientów i polis

Bez wątpienia baza Klientów i polis to cenne źródło informacji dla każdego agenta ubezpieczeniowego. Dane te wpływają nie tylko na sprawną obsługę, ale też na budowanie trwałych relacji z ubezpieczającymi. Dlatego obawy związane z ich utratą są czymś całkowicie normalnym. Szczególnie, że wdrożenie systemu CRM może być sporym wyzwaniem np. dla tych agentów ubezpieczeniowych, którzy dotychczas przechowywali wszelkie dane odnośnie zawartych ubezpieczeń w Excelu czy innych arkuszach kalkulacyjnych.

Jednak praktyka pokazuje, że naszym wsparciem przeniesienie bazy Klientów i polis to sprawny proces. Dzięki czemu migracja systemu przebiega prawidłowo, a co za tym idzie nowi użytkownicy mogą szybko zauważyć zmiany jakie SuperAgent wprowadza w codziennym funkcjonowaniu agencji ubezpieczeniowej. Zapewniamy, że wiele rozwiązań naszego programu dla agentów ubezpieczeniowych przerasta najśmielsze oczekiwania wielu z nich.

SuperAgent to nie tylko baza Klientów i polis

Warto zauważyć też, że aktualnie program do zarządzania relacjami z Klientami nie jest już narzędziem, które służy jedynie do przechowywania danych. Obecnie tego typu rozwiązania posiadają szereg innych funkcjii, które nie tylko znacznie ułatwiają wykonywanie czynności agencyjnych, ale też wpływają na konkurencyjność na rynku ubezpieczeń.

Dlatego warto pamiętać, że mimo tego, że nasz program już na etapie kalkulacji tworzy kartotekę Klienta, nie stanowi wyłącznie bazy ubezpieczających i polis. SuperAgent pozwala w szybki i prosty sposób użytkować pozostałe funkcje CRM. A pełna automatyzacja procesów sprzedażowych czy kalkulator OC/AC to tylko niektóre funkcjonalności, które znacząco wpływają na skuteczność obsługi.

Co więcej, doświadczenie naszych dotychczasowych użytkowników pokazuje też, że przechowywanie wszystkich danych w jednym miejscu pozwala uzyskać lepszy obraz tego jak pracuje i funkcjonuje cała agencja ubezpieczeniowa. Co w dobie pracy zdalnej jest cennym rozwiązaniem, bowiem umożliwia weryfikację pracy poszczególnych pracowników.