pre-loader

Przygotuj się do urlopu z programem SuperAgent!

przygotuj-sie-do-urlopu-z-programem-superagent

Należysz do grona osób, które stresują się jeśli nie mają wglądu w pracę swojej agencji ubezpieczeniowej? Często zdarza Ci się myśleć o pracy na wakacjach? Pamiętaj, że z programem SuperAgent dużo łatwiej zrobisz sobie przerwę od pracy, a dzięki odpowiedniej konfiguracji narzędzia będziesz cieszył się zasłużonym wypoczynkiem bez stresu.

Program SuperAgent – wsparcie także podczas urlopu

Każdy z nas potrzebuje wypoczynku, ale dla wielu agentów ubezpieczeniowych oderwanie się od codziennie wykonywanych czynności może wydawać się ryzykowne. Szczególnie, jeśli samodzielnie prowadzą swoją agencję ubezpieczeniową. Jednak doświadczenie pokazuje, że odpowiednie przygotowanie się do urlopu zminimalizuje stres związany z opuszczeniem swojego miejsca pracy. Z pewnością może w tym pomóc program sprzedażowy dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent. Wystarczy odpowiednio skonfigurować aplikację. Dlatego, jeśli nie jesteś pewny czy użytkowany przez Ciebie program działa w optymalny sposób skorzystaj ze wsparcia naszego zespołu. Pomożemy Ci we wdrożeniu funkcji dodatkowych, które usprawnią codzienną pracę Twojej agencji ubezpieczeniowej - dzięki czemu Ty będziesz mógł udać się na zasłużony wypoczynek. Miej na uwadze to, że SuperAgent to cenne wsparcie także podczas wakacji.

Automatyzacja procesów obsługowych

Stworzona przez nas aplikacja koncentruje się na specyficznych potrzebach agentów ubezpieczeniowych i stara się, by proces obsługi klientów był jak najbardziej prosty. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć można porównać dostępne oferty umożliwiając klientom dokonanie najlepszego wyboru, dzięki temu nawet w okresie urlopowym Twoi pracownicy będą pracowali efektywnie. Co więcej, jeśli nawet na wakacjach nie będziesz potrafił zapomnieć o tym, co dzieje się w Twojej agencji ubezpieczeniowej będziesz miał natychmiastowy dostęp do szczegółowych raportów dotyczących dziennej sprzedaży - i to z dowolnego miejsca, i w dowolnym czasie. A co jeśli prowadzisz agencję samodzielnie? Program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent usprawni obsługę Twoich dotychczasowych klientów przygotowując dla nich oferty odnowień. Nasza aplikacja przypomni im także o zbliżających się terminach płatności za ubezpieczenia.

Przygotowanie agencji ubezpieczeniowej na czas urlopów

Jak już wielokrotnie podkreślaliśmy, program SuperAgent automatyzuje powtarzalne czynności, takie jak przygotowanie wznowień czy wysyłka powiadomień odnośnie polis wygasających czy terminów płatności. Ale to nie wszystko - optymalna konfiguracja narzędzia odciąży pracowników, a także usprawni własne wewnętrzne przepływy pracy.

Tworząc naszą aplikację skupialiśmy się na tym, by posiadała ona funkcje, które naprawdę mają znaczenie w codziennej pracy agenta ubezpieczeniowego. A to, że robisz sobie przerwę od pracy nie oznacza, że Twoja agencja przestaje działać. Dlatego pamiętaj, że z programem SuperAgent Twój zespół będzie nadal realizował Twoje cele sprzedażowe, a Ty będziesz miał wgląd w ich pracę - także wówczas, gdy jesteś poza biurem.