pre-loader

Rozpocznij wiosenne porządki z naszym kalendarzem!

rozpocznij-wiosenne-porzadki-z-naszym-kalendarzem

Już się tak przyjęło, że gdy wraz z wiosną czujemy nową energię i mamy więcej chęci do działania, to zaczynamy generalne porządki. Niekoniecznie muszą być one związane z porządkowaniem domu. Coroczne wydarzenie - jakim są właśnie wiosenne porządki - to także idealny czas na organizację i "odgruzowanie się” w naszej pracy zawodowej!

Jednak znalezienie czasu i motywacji do podjęcia tego zadania może być wyzwaniem dla zapracowanych agentów ubezpieczeniowych. Na szczęście istnieją sposoby, aby uczynić ten proces łatwiejszym do opanowania. Tak, by wykonać go raz a porządnie i cieszyć się oczekiwanym efektem bardzo długo.

Agentom, którzy chcą maksymalnie wykorzystać swój czas i skutecznie przeprowadzić zawodowe porządki z pomocą przychodzi SuperAgent! A konkretnie jedna z jego funkcjonalności - KALENDARZ!

W kalendarzu znajdują się przypomnienia powiązane z notatkami dotyczącymi klientów, kalkulacji oraz własnych powiadomień. Po kliknięciu w dane zdanie przenosimy się do szczegółowych informacji powiązanego klienta lub kalkulacji. Już nie zapomnimy o ważnej informacji związanej z klientem. Już nie przeoczymy ważnego telefonu do klienta. Wszystkie ważne wydarzenia i zadania są dostępne w ramach jednego zawodowego kalendarza!

Co więcej, w widoku poszczególnego dnia widzimy wygasające w tym dniu polisy nasze, jak i naszego zespołu! Dodając do tego automatyczne wznowienia i raporty polis wygasających uzyskujemy optymalny proces obsługi naszych stałych klientów. Nie ma tutaj mowy o przegapieniu żadnej ważnej polisy!

Zoptymalizowany widok kalendarza pozwala nam w prosty sposób ocenić natężenie obowiązków w konkretnym tygodniu. Przygotować się i zaplanować pracę w najbliższych dniach, bądź tygodniach. Pochodną takiej dobrej organizacji – z pewnością - będzie zyskanie czasu na dodatkowe zajęcia lub działania związane z pozyskiwaniem nowych klientów.

Natomiast jeśli potrzebują Państwo większego wsparcia w “porządkach”, to przypominamy:

SuperAgent przygotowuje ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego w 5 wariantach w 20 TU!

Automatyzuje proces rozliczeń. Generuje automatyczne wznowienia i powiadomienia. Tworzy zestawienia bardzo wnikliwych raportów oraz statystyki sprzedażowych. Nie wymaga instalacji, dzięki czemu można z niego korzystać na wielu urządzeniach (także na smartfonie) z dostępem do internetu. Nie mniej ważne jest spełnianie wymagań KNF oraz RODO – co z pewnością pozwala budować pozycję zaufanego doradcy.

Sprawdź SuperAgenta! Skorzystaj z bezpłatnych testów.