pre-loader

Rozwijasz biznes? Rozszerz ofertę o LINK4!

rozwijasz-biznes-rozszerz-oferte-o-link4

Rozwijasz swoją działalność ubezpieczeniową? A może rozpoczynasz pracę jako agent ubezpieczeniowy? Wypróbuj nasze narzędzie, które zapewni kompleksową obsługę klientów (kalkulacje, polisowanie, rozliczenia) i rozszerz swoją ofertę min. o LINK4.

Ubezpieczenia LINK4 w SuperAgencie

Chcesz mieć w swojej ofercie ubezpieczenia LINK4? Skontaktuj się z nami. Rozszerz swoje portfolio produktów ubezpieczeniowych o polisy LINK4. Dzięki temu będziesz mógł zaspokoić szerszy zakres potrzeb swoich klientów.

W ramach naszego systemu sprzedażowego zapewniamy dostęp do rozbudowanej oferty LINK4 za pomocą API.

Różnorodna oferta kluczem do sukcesu

Jak wiadomo każdy klient ma inne wymagania ubezpieczeniowe. Oferując różnorodną gamę produktów nie tylko umożliwiasz klientom znalezienie rozwiązań ubezpieczeniowych dostosowanych do ich potrzeb, ale też zwiększasz swoje szanse sprzedażowe. Niezależnie od tego, czy chodzi o pakiet OC/AC czy ubezpieczenie domu, różnorodność ofert umożliwi Ci kompleksową obsługę klientów. A przecież właśnie o to chodzi w działalności agencyjnej.

Bądź konkurencyjny!

Nasze doświadczenie pokazuje, że agenci ubezpieczeniowi oferujący różnorodne produkty ubezpieczeniowe i korzystający z innowacyjnych rozwiązań sprzedażowych mają przewagę konkurencyjną nad innymi agencjami. Co więcej, rozszerzanie swojego portfela sprzedażowego pozwala dostosować ofertę do zmieniających się potrzeb klientów.

Dlatego nie czekaj! Zwiększ swoje dochody poprzez rozbudowę oferty sprzedażowej wdrażając innowacyjne rozwiązania ubezpieczeniowe, dzięki czemu będziesz mógł skoncentrować się na relacjach z klientami i rozbudowaniu swojej działalności.

Zapraszamy do kontaktu!