pre-loader

Spokojny urlop tylko z SuperAgentem

spokojny-urlop-tylko-z-superagentem

Sezon urlopowy w pełni! Czas na zasłużony odpoczynek, relaks przy basenie lub plaży albo możliwość delektowania się górskimi widokami. Czy rzeczywiście wypoczynek agenta ubezpieczeniowego to czas bez pracy i kilkudniowa sielanka? Niestety nie! I wcale winne nie są telefony lub maile od Klientów.

Jak naładować baterie i nie narobić sobie zaległości w pracy? Jak utrzymać dobrą relację z Klientem, gdy jesteśmy kilka dni poza biurem? Co możemy w naszej pracy zautomatyzować i wykorzystać podczas urlopu?

Okazuje się, że aby móc beztrosko spędzić kilka lub nawet kilkadziesiąt dni poza biurem, z dala od komputera wystarczy skorzystać z funkcjonalności programu SuperAgent. Dzięki rozbudowanemu modułowi CRM możemy zaplanować AUTOMATYCZNĄ WYSYŁKĘ POWIADOMIEŃ smsowych i emailowych do naszych Klientów. Klient otrzyma wiadomość o wygaśnięciu polisy, o zbliżającym się terminie płatności rat lub nawet o zbliżającym się końcu okresu ubezpieczenia kalkulacji!

Powiadomienia to dopiero początek... Z pomocą agentowi przychodzą także AUTOMATYCZNE WZNOWIENIA! Każda kalkulacja lub polisa komunikacyjna wykonana lub wprowadzona do programu SuperAgent zostanie automatycznie przeliczona na określoną liczbę dni przed końcem ochrony ubezpieczeniowej. Przekazanie oferty Klientowi sprowadza się zaledwie do wykonania telefonu lub umówienia spotkania. Gotowa oferta czeka w programie!

Działamy online! Zatem dostęp do danych Klienta masz nawet w swoim telefonie.

Urlop przypada na czas rozliczeń? Z SuperAgentem taka zbieżność terminów też nie jest straszna. ROZLICZENIA całej agencji wykonujemy w oparciu o oryginalne pliki prowizyjne z TU. Na ich podstawie możemy także rejestrować polis do CRM. Po załadowaniu plików system sam generuje rozliczenie na poszczególnych pracowników lub współpracujące podmioty. Mało? Mamy więcej! Cały proces rozliczeniowy możesz zlecić nam - zespołowi SuperAgenta. Wszystko zrobimy za Ciebie!

Gotowy na najlepszy odpoczynek? Skontaktuj się z nami!