pre-loader

Sprawdzony kalkulator dla agentów ubezpieczeniowych

sprawdzony-kalkulator-dla-agentow-ubezpieczeniowych

Nasz kalkulator dla agentów ubezpieczeniowych to narzędzie idealnie wpisujące się w obecne wymagania rynku ubezpieczeniowego. Nowe podejście, bowiem wymaga ukierunkowania na klienta i usprawnienia procesów obsługi, poprzez ich automatyzację. Tym bardziej, że konkurencja w branży ubezpieczeń jest duża, rośnie też liczba zapytań, a w raz z nimi oczekiwania klientów. Przekonaj się sam jak działa nasz program do sprzedaży ubezpieczeń.

Jak kalkulator dla agentów ubezpieczeniowych może zmienić codzienną pracę?

Pracownicy agencji ubezpieczeniowych muszą nie tylko w rzetelny i sprawny sposób przedstawiać oferty, ale też kontrolować wymogi prawne i formalne tj. RODO czy APK, przez co mają mniej czasu na pozytywne interakcje z klientami. Dlatego kalkulator dla agentów ubezpieczeniowych to narzędzie, które ma ogromne znaczenie w codziennym funkcjonowaniu agencji ubezpieczeń. Wielu użytkowników tego typu aplikacji mogło się już przekonać, że dzięki nim mogą znacznie usprawnić obsługę i sprzedaż ubezpieczeń. Tym bardziej, że ze względu na specyfikę branży ubezpieczeniowej każdego dnia konieczne jest zajmowanie się wieloma formalnościami czy procesami obsługowymi, które w praktyce można znacznie uprościć.

Jak działa nasz kalkulator dla agentów ubezpieczeniowych?

Nasz kalkulator dla agentów ubezpieczeniowych ułatwia wdrożenie efektywnych procesów sprzedażowych w każdej agencji ubezpieczeń. Jest niezawodny i funkcjonalny. Wystarczy uzupełnić podstawowe dane, by w szybki sposób otrzymać oferty ubezpieczeniowe z Towarzystw Ubezpieczeniowych. A dzięki temu, że program sprzedażowy SuperAgent łączy w sobie zarówno szybki kalkulator, jak i CRM, skutecznie usprawnia codzienną pracę. Z kolei moduł automatycznych wznowień gwarantuje, że klienci otrzymają na czas nowe oferty. Rozwiązanie to pozwala nie tylko utrzymać dotychczasowych klientów, ale też umożliwia budowanie długoletnich relacji.

Kalkulator dla agentów ubezpieczeniowych to nie wszystko

Wielu klientów nie ufa już tradycyjnym formom sprzedaży i wymaga bardziej spersonalizowanego podejścia. Dlatego tak ważne jest zarządzanie relacjami z klientami, a także i sprawna obsługa, szczególnie w warunkach pracy zdalnej. W obecnych czasach szybki i sprawdzony kalkulator dla agentów ubezpieczeniowych to niezbędne narzędzie w codziennej pracy agencyjnej. Jednak pamiętajmy, że jego rolą jest nie tylko szybkie porównanie ofert, ale też automatyzacja procesów obsługowych np. poprzez automatyczne wznowienia.

Nasz program do sprzedaży ubezpieczeń SuperAgent umożliwia także przechowywanie niezbędnych danych dotyczących osób już ubezpieczonych, oraz tych, które nie zdecydowały się na skorzystanie z przedstawionej oferty. Dzięki temu, że wszyscy pracownicy agenci ubezpieczeniowej mogą w łatwy sposób sprawdzić informacje w czasie rzeczywistym, przygotowywanie ofert jest znacznie ułatwione.