pre-loader

SuperAgent – kompletny ekosystem dla Multiagencji

superagent-kompletny-ekosystem-dla-multiagencji

SuperAgent to program, który został stworzony z myślą o polskim rynku ubezpieczeń. Bez względu na to czy jesteś agentem wyłącznym czy posiadasz dużą Multiagencję – rozwiązania oferowane przez naszą aplikację pozwolą Ci efektywnie zarządzać codziennymi procesami sprzedażowymi. Dzięki temu możesz skupić się na budowaniu relacji z klientami, a co za tym idzie rozwijaniu własnej działalności.

Korzystasz z kilku narzędzi? Zamień je na jeden program!

Doskonale rozumiemy wyzwania z jakimi mierzysz się na co dzień w swojej pracy. Dlatego nasz program sprzedażowy SuperAgent zapewnia praktyczne rozwiązania, które usprawniają wykonywanie czynności agencyjnych. Wiemy, że kompleksowe zarządzanie pracą całej agencji ubezpieczeniowej może być skomplikowane, czasochłonne i nieefektywne – szczególnie, jeśli używasz kilku narzędzi. Zamiast tego potrzebujesz jednego programu, który zapewni każdemu pracownikowi sprawny przepływ informacji a także pełny wgląd w dane – niezależnie od miejsca pracy.

Co potrafi SuperAgent?

Co potrafi nasza aplikacja? Upraszcza sposób sprzedaży ubezpieczeń automatyzując proces obsługi. Zapewnia Twoim pracownikom narzędzia, które poprawią jakość pracy i zwiększą ich produktywność. Usprawnia przepływ informacji, poprawia efektywność odnowień i umożliwia budowanie pozytywnych relacji z klientami. Automatyzuje ręczne procesy sprzedażowe. Ale to nie wszystko! Doświadczenie naszych użytkowników pokazuje, że posiadanie wszystkich potrzebnych rozwiązań w jednym miejscu usprawnia przepływ pracy w całej agencji, obniża koszty i zwiększa produktywność. Czy twój obecny program może to zrobić?

Najlepsze wsparcie Twojej agencji

SuperAgent został przez nas stworzony z myślą o potrzebach polskiej branży ubezpieczeniowej co potwierdza ścisła współpraca z TU i pełne integracje webservice. Skutecznie radzi sobie z:

  • budowaniem i zarządzaniem relacjami z klientami (CRM),
  • kalkulacją ofert,
  • monitorowaniem terminów,
  • automatycznym przeliczaniem wznowień,
  • wysyłką powiadomień,
  • skuteczną kontrolą płatności,
  • zarządzaniem pracownikami,
  • weryfikacją szkoleń zawodowych,
  • tworzeniem statystyk sprzedażowych,
  • raportowaniem.

Jak widać SuperAgent posiada funkcje, które automatyzują wiele procesów obsługowych, dzięki czemu wykonywanie czynności agencyjnych jest szybkie i wydajne. Co więcej, wprowadzone dane są zabezpieczone zgodnie z obowiązującymi normami i wymogami RODO.

Przy wdrażaniu aplikacji SuperAgent możesz liczyć na pełne wsparcie naszych specjalistów – nawet podczas przenoszenia danych z dowolnego systemu CRM,  jak np. Insly, Fort, AgentM6, Polisa w Chmurze lub Microsoft Excel. A to cenna pomoc – szczególnie w dzisiejszych czasach.

Przetestuj nasz program już dziś i przekonaj się sam jak bardzo może zmienić się Twoja codzienna praca.