pre-loader

SuperAgent - program dla każdej agencji i multiagencji ubezpieczeniowej

superagent-program-dla-kazdej-agencji-i-multiagencji-ubezpieczeniowej

Program sprzedażowy dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent to kompletne narzędzie obsługowe stworzone z myślą o naszej rodzimej branży ubezpieczeniowej. W obecnych czasach, które coraz częściej wymagają od nas innowacyjnych rozwiązań każdy potrzebuje narzędzi ułatwiających rozwój działalności – bez względu na wielkość agencji.

SuperAgent – program dla małej agencji ubezpieczeniowej

Ostatnie dwa lata znacząco zmieniły sposób obsługi i sprzedaży ubezpieczeń - wielu pośredników ubezpieczeniowych zastanawia się, jak na nowo ułożyć swoje relacje z klientami. Dlatego my patrzymy w przyszłość, inwestując w cyfrowe narzędzia i rozwiązania, które pomagają agentom ubezpieczeniowym nadążać za trendami i zmieniającymi się potrzebami klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że model biznesowy każdego agenta jest unikalny, dlatego oferowane przez nas funkcjonalności muszą być elastyczne i dopasowane do indywidualnych potrzeb pośrednika – bez względu na to czy prowadzi jednoosobową działalność, średniej wielkości biuro ubezpieczeniowe czy dużą multiagencję.

Tworząc program sprzedażowy dla agentów SuperAgent braliśmy pod uwagę preferencje klientów, którzy nadal chcą, by ich potrzeby ubezpieczeniowe były obsługiwane przez agenta. Wdrożyliśmy rozwiązania, które wzmacniają pośredników w kanale sprzedaży, i to nie tylko w tradycyjnej formie ale też online.

Program sprzedażowy dla średniej multiagencji

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, ważna jest umiejętność sprawnej obsługi oraz poruszania się po wielu różnych produktach. Mimo tego, że za każdą agencją ubezpieczeniową stoją wykwalifikowani pracownicy sprzedaży, którzy są ekspertami i mają ogromną wiedzę na temat wszelkich dostępnych ofert to cały proces kalkulacji oraz obsługi bywa czasochłonny. Dlatego program SuperAgent oferuje narzędzia sprzedażowe, które automatyzują obsługę klienta a także pozwalają na zarządzanie sprzedażą – i to w czasie rzeczywistym, bez względu na miejsce pracy. Z pewnością warto zapewnić swojemu zespołowi szybki dostęp do danych, a także narzędzi usprawniających sprzedaż ubezpieczeń. Dzięki temu będą mogli robić to, co robią najlepiej - budować rolę zaufanego doradcy.

SuperAgent – program dla dużej multiagencji

Funkcjonalności programu SuperAgent wspierają wszelkie procesy obsługowe - od sprzedaży polis, poprzez rozliczenia, po zarządzanie pracą całej agencji ubezpieczeniowej. Wprowadzone przez nas rozwiązania usprawniają przepływ pracy a także pozwalają na kontrolę poszczególnych zadań obsługowych. Jest to szczególnie istotne w przypadku dużych multiagencji, które działają w kilku lokalizacjach. Możliwość w pełni zdalnej obsługi pozwala na sprawne zarządzanie całą multiagencją. A automatyzacja procesów sprzedaży ubezpieczeń, które polegają na kalkulacji składki, przygotowaniu ofert, wystawieniu polis czy też wysyłaniu przypomnień dotyczących wznowień to tylko niektóre rozwiązania, które oferuje stworzona przez nas aplikacja. Raporty czy rozbudowane analizy pozwolą na bieżąco weryfikować realizowaną sprzedaż, a co za tym idzie ułatwią rozwój agencji ubezpieczeniowej.

Jesteśmy pewni, że nasz program SuperAgent zapewni Ci pełne wsparcie – bez względu na wielkość Twojej agencji ubezpieczeniowej - przetestuj za darmo.