pre-loader

SuperAgent Super Gwiazdą wśród programów dla Agentów Ubezpieczeniowych?

superagent-super-gwiazda-wsrod-programow-dla-agentow-ubezpieczeniowych

Oczywiście! I to świecącą najjaśniej. Aby nie być gołosłownym, to z chęcią przedstawimy jego super atrybuty, a jest ich całkiem sporo...

Czytelnie i szybko przedstawia oferty ubezpieczenia komunikacyjnego w 5 wariantach. W jednym widoku pokazujemy wachlarz ofert – nasze kalkulacje prezentują nie tylko składkę OC, ale także OC+NNW, AC itd.

Pozwala wykorzystać jedną kalkulację do przedstawienia ofert z różnymi parametrami wyjściowymi np. z dodaniem współwłaściciela, zmianami kodów pocztowych itd.

Generuje Kartę Oferty – wydruk zestawienia ofert z opisem zakresu ubezpieczenia.

Automatycznie tworzy rekord Klienta i pojazdu. Wykorzystanie tych danych do „bezobsługowego" przygotowania wznowień (do każdej kalkulacji komunikacyjnej wykonanej w programie na 14-dni przed upływem obowiązywania ochrony program automatycznie liczy ofertę wznowieniową).

Porównuje inne produkty ubezpieczeniowe. Oferta ubezpieczenia na życie liczona jest dla trzech wariantów ochrony, takich jak: podstawowy, pośredni, szeroki.

Automatyzuje proces rozliczeń i płatności, usprawniając zarządzanie pracą agencji ubezpieczeniowej oraz dając lepszy wgląd w całościowe wyniki działalności. Co ważne, korzystanie z modułu rozliczeń nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Tworzy zestawienia bardzo wnikliwych raportów oraz statystyki sprzedażowe. Pozwala na skuteczną kontrolę płatności zarówno gotówkowych, przelewowych, kart płatniczych, Tuba Pay, Blik i innych.

Monitoruje istotne terminy i pozwala nadzorować pracę w kalendarzu. Wysyła powiadomienia SMS oraz e-mail – Klient zawsze zostaje poinformowany o ważnych etapach związanych z jego polisą.

Nie wymaga instalacji, dzięki czemu można z niego korzystać na wielu urządzeniach (także na smartfonie) z dostępem do internetu.

Nie mniej ważne jest spełnianie wymagań KNF oraz RODO – co z pewnością pozwala budować pozycję zaufanego doradcy.

Możemy jeszcze wymienić możliwość nadzoru pracowników - w ramach pracy w jednej strukturze lub z podziałem na niezależne zespoły, bezpłatny support techniczny (wraz z możliwością przeniesienia bazy danych z innego programu), dodanie linków afiliacyjnych, aby mieć wszystko w zasięgu jednego kliknięcia i wiele innych przydatnych funkcjonalności, ale jesteśmy pewni, że na tyle Was zaciekawiliśmy, że sprawdzicie to sami!

To jak? Testujecie Super Gwiazdę?