pre-loader

TUW „TUW” w programie SuperAgent – nowe możliwości sprzedażowe

tuw-tuw-w-programie-superagent-nowe-mozliwosci-sprzedazowe

Zespół odpowiadający na rozwój programu SuperAgent zakończył integrację z Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych TUW. Oznacza to, że od teraz nasi użytkownicy mogą nie tylko przeprowadzać proces kalkulacji, ale także w pełni spolisować ofertę TUW „TUW”.

Pełna integracja z TUW „TUW”

Innowacyjna technologia wspierająca procesy sprzedażowe i obsługowe, zarówno po stronie Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych TUW, jak i programu SuperAgent pozwoliła na pełną integrację systemów. Dzięki wdrożonym rozwiązaniom wszyscy agenci ubezpieczeniowi korzystający z naszego systemu mogą nie tylko przeprowadzić proces kalkulacji a także spolisować oferty TUW „TUW”. Niewątpliwie ułatwi to i usprawni proces obsługi klientów.

Śmiało możemy powiedzieć, że połączyliśmy ze sobą doświadczenie rynkowe i nowoczesne narzędzia cyfrowe, by poprawić wydajność obsługi a także zwiększyć konkurencyjność użytkowników naszej aplikacji.

Wsparcie ekspertów i łatwy proces sprzedaży ubezpieczeń

Jesteśmy dumni z tego, że stworzony przez nas program dla agentów ubezpieczeniowych pozwala na zastosowanie praktycznych rozwiązań obsługowych na różnych etapach sprzedaży ubezpieczeń – zaczynając od procesu kalkulacji, poprzez przechowywanie danych, kończąc na zawarciu umowy ubezpieczenia. Co istotne, aplikacja SuperAgent zapewnia natychmiastowy dostęp do informacji związanych z obsługą polis – i to niezależnie od miejsca. Naszym użytkownikom nie tylko oferujemy CRM ubezpieczeniowy czy kalkulator umożliwiający szybkie porównanie ofert, ale także szereg funkcjonalności, które wspierają rozwój agencji ubezpieczeniowej. Zapewniamy także wsparcie naszych doświadczonych ekspertów. Z pewnością SuperAgent to zaawansowany i innowacyjny program dla agentów ubezpieczeniowych, którzy szukają dla siebie sprawdzonych rozwiązań obsługowo-sprzedażowych.

Nowoczesne rozwiązania usprawniają sprzedaż ubezpieczeń

Warto podkreślić, że szybki proces kalkulacji składki i polisowanie ubezpieczeń TUW „TUW” w programie sprzedażowym SuperAgent jest możliwe, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, które mogliśmy wykorzystać przy wzajemnej współpracy. Ubezpieczyciel od lat stosuje nowoczesne i bezpieczne standardy obsługi klientów, dlatego połączyliśmy siły, by przy pomocy nowych technologii usprawnić sprzedaż ubezpieczeń.

Przypominamy też, że oferta TUW „TUW” to między innymi szeroka gama ubezpieczeń komunikacyjnych takich jak OC p.p.m., AutoCasco w formule All Risk, Auto Assistance, NNW kierowcy i pasażera, ubezpieczenie Autoszyby, Bezpośrednia Likwidacja Szkód, a także Autocasco Mini.

Nie masz jeszcze umowy z Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW”? Możesz to zmienić z naszą pomocą.