pre-loader

Ubezpieczenia AXA dostępne w programie SuperAgent

ubezpieczenia-axa-dostepne-w-programie-superagent

Z przyjemnością informujemy, że pozytywnie zakończyliśmy pełną integrację z następnym ubezpieczycielem. Program SuperAgent został właśnie wzbogacony o ubezpieczenia komunikacyjne AXA. To już kolejny zakład ubezpieczeń, który w ostatnich miesiącach dołączył do naszej bogatej oferty sprzedażowej.

AXA – światowy lider w ubezpieczeniach

Grupa AXA jest światowym liderem w ubezpieczeniach i zarządzaniu aktywami. W Polsce pod szyldem ubezpieczyciela działa kilka spółek tj.:

  • AXA Życie TU S.A.
  • AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.
  • AXA PTE SA
  • AXA TFI
  • AXA Polska S.A.

Co ważne 15 października 2020 roku AXA i UNIQA sfinalizowały transakcję zakupu przez UNIQA spółek AXA w Polsce. W praktyce oznacza to, że w Polsce Grupa UNIQA została nowym właścicielem AXA Ubezpieczenia Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji, AXA Życie Towarzystwa Ubezpieczeń, AXA Polska, AXA Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych i AXA Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego.

Jednak jak zapowiedziano do czasu pełnej integracji AXA i UNIQA będą działały jeszcze, jako odrębne podmioty prawne, dlatego w tej chwili nic się nie zmienia zarówno dla klientów, jak i partnerów biznesowych spółek.

Warto zaznaczyć, że AXA posiada szeroką ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych, które cieszą się dużą popularnością na rynku ubezpieczeń. Dlatego jest nam niezwykle miło, że od teraz nasz program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent pozwoli naszym użytkownikom na przedstawienie ofert także i tego ubezpieczyciela.