pre-loader

Ubezpieczenia – CRM dla agentów ubezpieczeniowych

ubezpieczenia-crm-dla-agentow-ubezpieczeniowych

Jak efektywniej sprzedawać ubezpieczenia? CRM i szybki kalkulator komunikacyjny to coś co znacząco wpływa nie tylko na jakość obsługi, ale też na pracę całej agencji ubezpieczeniowej. Tym bardziej, że dziś bardziej niż kiedykolwiek agenci ubezpieczeniowi muszą mierzyć się z nowymi wyzwaniami związanymi ze zdalną sprzedażą ubezpieczeń.

Ubezpieczenia – CRM usprawnia codzienne zadania obsługowe

Długoletnie relacje opierające się na lojalności klientów to w tej chwili największa wartość, każdej działalności ubezpieczeniowej. Dlatego tak ważne jest to, by zarządzać właściwie codziennymi zadaniami związanymi z pracą agenta ubezpieczeniowego w taki sposób, by bardziej skupiać się na rozwoju agencji ubezpieczeń, a mniej na dokumentach i przyziemnych czynnościach. Dlatego nowoczesny program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent łączy w sobie zarówno CRM, jak i kalkulator komunikacyjny. Rozwiązanie to pozwala na automatyzację dużej części procesów sprzedażowych, dzięki czemu zyskuje się więcej czasu na budowanie dobrych relacji z klientami, co przekłada się na rozwój działalności. Co ważne nasze narzędzie nie tylko zwiększa efektywność sprzedaży umożliwiając proste zarządzanie polisami oraz kontaktami, ale też usprawnia pracę całej agencji ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenia – CRM i jego funkcjonalności

Doświadczenie pokazuje, że najczęściej walkę o klienta nie wygrywają agenci ubezpieczeniowi, którzy przedstawiają najlepszą ofertę, ale właśnie ci pośrednicy, którzy są w stanie zapewnić najlepszą obsługę. Zatem w jaki sposób lepiej i efektywniej sprzedawać ubezpieczenia? CRM jest prostą odpowiedzią na aktualne potrzeby branży ubezpieczeniowej.

To właśnie dziś bardziej niż kiedykolwiek wcześniej ważne jest to, by odejść od tradycyjnych sposobów sprzedaży decydując się na prowadzenie działalności bardziej zorientowanej na klienta. Można to zrobić za pomocą odpowiednich narzędzi takich jak program do sprzedaży ubezpieczeń SuperAgent. Jego funkcjonalności pozwalają na skuteczne zarządzanie kontaktami, szybką i terminową obsługę, sprawne ofertowanie, generowanie automatycznych wznowień oraz przypomnień dotyczących zarówno polis wygasających, jak i zbliżających się terminów płatności. A właściciele agencji ubezpieczeniowych mogą za jego pomocą przygotowywać raporty sprzedaży lub też kontrolować realizację szkoleń zawodowych.

Jak lepiej sprzedawać ubezpieczenia? CRM i kalkulator w jednym

Z uwagi na zmieniające się preferencje związane z kupnem ubezpieczenia CRM dla agentów ubezpieczeniowych nie tylko pozwala dostosować się do rosnących potrzeb klientów, ale też usprawnia komunikację. To z kolei pomaga stworzyć podstawy do długotrwałych relacji. Jeżeli dodatkowo program posiada szybki kalkulator komunikacyjny oraz pozwala na łatwe wystawienie polis efektywność sprzedaży zarówno poszczególnych pracowników, jak i całej agencji wzrasta. Dlatego program SuperAgent to narzędzie, którego potrzebuje każdy agent ubezpieczeniowy, do tego by rozwijać swoją działalność ubezpieczeniową.

Nie bez znaczenia jest także to, że nasza aplikacja nie wymaga stacjonarnej instalacji. Dzięki czemu użytkownicy programu SuperAgent mogą z niego korzystać w każdym miejscu z dostępem do sieci. Co w obecnej dobie pracy zdalnej jest niezwykle ważne.

Chciałbyś przetestować program sprzedażowy dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent? Skontaktuj się z naszymi specjalistami pod numerem telefonu 570 362 020 lub napisz na adres [email protected]. I pamiętaj, że z nami będziesz miał zapewnione realne wsparcie na każdym etapie obsługi.