pre-loader

Ubezpieczenia EUROINS dostępne w SuperAgencie

ubezpieczenia-euroins-dostepne-w-superagencie

Miło nam poinformować, że poszerzyliśmy swoją ofertę o ubezpieczenia EUROINS Insurance Group. Sprzedaż polis odbywa się z wykorzystaniem pełnej integracji z możliwością polisowania w naszym narzędziu.

Grupa EUROINS nowy gracz na rynku ubezpieczeń

EUROINS Insurance Grup to ubezpieczyciel prowadzący działalność na rynkach Europy Centralnej, Południowej i Wschodniej. Aktualnie działa w siedmiu krajach Unii Europejskiej oferując produkty ubezpieczeniowe z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, zdrowotnych oraz na życie. Na stronie Ubezpieczyciela możemy przeczytać, że jego udział w rynku bułgarskim, rumuńskim oraz macedońskim wynosi 7%. EUROINS w 2014r. wszedł na rynek Grecki, a od 2016r. działa na rynku ukraińskim przejmując HDI Strakhuvannya. Ubezpieczyciel jest także obecny na rynku włoskim i hiszpańskim.

W naszym kraju EUROINS skupia się na sprzedaży ubezpieczeń klientom indywidualnym poprzez agencyjny kanał dystrybucji. Przedstawicielem Ubezpieczyciela w Polsce jest EINS Polska Sp. z o.o. Aktualnie EUROINS oferuje na naszym rynku szeroki wachlarz produktów z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych i assistance. Trwają także prace nad wprowadzeniem na polski rynek nowych produktów ubezpieczeniowych. Co ważne główny właściciel EUROINS- EuroHold notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, oraz notyfikowanym w Polsce zakładem ubezpieczeń.