pre-loader

Ubezpieczenia na życie dostępne w programie SuperAgent

ubezpieczenia-na-zycie-dostepne-w-programie-superagent

Udostępniliśmy nową funkcjonalność, która pomoże w sprzedaży i obsłudze klientów. Od teraz użytkownicy naszej aplikacji mają możliwość przygotowania oferty ubezpieczenia na życie dla takich TU jak Compensa, Generali, PZU czy Vienna Life.

Nowa funkcjonalność w programie SuperAgent

Oferta liczona jest dla trzech wariantów ochrony, takich jak: podstawowy, pośredni, szeroki.

Opcja podstawowa obejmuje najtańszy wariant ochrony, a najszersza opcja prezentuje największy zakres, jednocześnie będąc najdroższą ofertą danego towarzystwa ubezpieczeń

W najbliższym czasie planujemy poszerzenie kalkulatora o kolejne zakłady ubezpieczeń.

Jak wygląda proces kalkulacji?

Wdrażając nowe rozwiązanie zależało nam na szybkiej i prostej ścieżce obsługi, dzięki temu proces kalkulacji jest bardzo intuicyjny.

Aby wykonać kalkulację należy kliknąć „Nowa kalkulacja” i wybrać kafelek „Życie”:

Wpisujemy dane klienta:

Po kliknięciu „zatwierdź” system wylicza 3 warianty dla 4 TU:

Klikając „Akcje” możemy wygenerować PDF konkretnej oferty, na wydruku której zobaczymy szczegółówy zakres.

Co ważne mogą Państwo włączyć automatyczne doliczanie oferty życiowej do każdej oferty komunikacyjnej. Aby to zrobić należy kliknąć „Kalkulacje”, następnie „Ustawienia” i włączyć automatyczne doliczanie:

Dzięki temu mogą Państwo wygenerować PDF oferty komunikacyjnej wraz z ofertą życiową klikając w „Akcje” w kalkulacji komunikacyjnej.

Stale pracujemy nad rozbudową naszej aplikacji, dlatego w najbliższym czasie użytkownicy programu SuperAgent mogą liczyć na kolejne rozwiązania, które ułatwią im codzienną pracę. Bądźcie z nami na bieżąco, śledząc nas na Facebooku oraz LinkedIn.