pre-loader

Ubezpieczenia Trasti dostępne w programie SuperAgent

ubezpieczenia-trasti-dostepne-w-programie-superagent

Z ogromną przyjemnością informujemy, że ubezpieczenia firmy Trasti dostępne są w programie SuperAgent. Od teraz użytkownicy naszego programu mają dostęp do atrakcyjnych cenowo ubezpieczeń komunikacyjnych słoweńskiego Towarzystwa Ubezpieczeń Triglav. To kolejne już wdrożenie systemowe, za pomocą, którego konsekwentnie rozszerzamy możliwość prezentowania ofert i polisowania bezpośrednio w aplikacji.

Trasti – nowa marka na polskim rynku ubezpieczeń

Za marką Trasti stoi Zavarovalnica Triglav, jedno z największych towarzystw ubezpieczeniowych w regionie Europy Południowej. Z kolei gwarantem wypłaty odszkodowań jest Triglav, we współpracy ze Swiss Re, który jest jednym z największych, globalnych reasekuratorów na świecie.

Tu warto zaznaczyć, że ta nowa na polskim rynku firma jest marką handlową spółki HPI GMA, która jest operatorem procesów sprzedaży, obsługi polis i wypłaty świadczeń.

Produkty oferowane przez Trasti od początku do końca powstają w Polsce i są dostosowane do lokalnych realiów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz optymalizacji procesów biznesowych ubezpieczyciel proponuje zrozumiałe i atrakcyjne cenowo ubezpieczenia komunikacyjne (OC, NNW, Assistance, Zielona Karta). A slogan – Simply fair! – dokładnie odzwierciedla ideę założycielską i misję Trasti, która chce, aby oferowane przez firmę produkty były proste, a jednocześnie odpowiadały potrzebom Klientów.

Dotychczas ubezpieczenia Trasti dostępne były jedynie za pośrednictwem porównywarek. Dlatego czujemy wielką satysfakcję, że od teraz nasz program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent umożliwi przygotowanie ofert także i tego nowego ubezpieczyciela.