pre-loader

Ubezpieczenia TUW Pocztowe dostępne w SuperAgencie

ubezpieczenia-tuw-pocztowe-dostepne-w-superagencie

Na tę informację czekało już wielu użytkowników naszego programu, dlatego niezmiernie miło jest nam ogłosić, że zakończyliśmy pełną integrację systemu z TUW Pocztowe. Od dziś sprzedaż ubezpieczeń Pocztowych jest możliwy za pośrednictwem SuperAgenta.

TUW Pocztowe - szeroki zakres prostych i przystępnych ubezpieczeń

Warto przypomnieć, że utworzone w 2002 roku przez Pocztę Polską Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych prowadzi działalność między innymi w zakresie ubezpieczeń majątkowych i osobowych, casco pojazdów i przedmiotów w transporcie oraz OC komunikacyjnego. Ubezpiecza także od odpowiedzialności cywilnej, ryzyk finansowych i assistance. Co ważne oferta ubezpieczyciela dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klientów, którymi są zarówno osoby fizyczne, jak i prawne oraz instytucje nieposiadające takiej osobowości.

Jak powszechnie widomo, TUW Pocztowe ubezpiecza majątek Poczty Polskiej i jej spółek. Ofertę kieruje też do grona jej klientów, pracowników i ich rodzin. Co sprawia, że produkty tego ubezpieczyciela są szeroko dostępne - można je zakupić w blisko 4 500 placówek Poczty Polskiej w całym kraju.

Dlatego cieszymy się, że użytkownicy naszego programu będą mogli poszerzyć ofertę o ubezpieczenia TUW Pocztowe. Bez wątpienia wpłynie to na ich konkurencyjność i ułatwi dopasowanie produktu do jakże zróżnicowanych potrzeb klientów.