pre-loader

UPORZĄDKUJ PRACĘ - dotrzymaj swoich POSTANOWIEŃ

uporzadkuj-prace-dotrzymaj-swoich-postanowien

Wedle statystyk po pierwszym miesiącu Nowego Roku zaledwie 64% osób realizuje swoje noworoczne postanowienia. Z upływem czasu ten współczynnik spada do 46%. Zatem jak zwiększyć szansę na realizację postanowień - w szczególności tych zawodowych?

W przypadku pracy agenta ubezpieczeniowego jest to bardzo proste! Wystarczy korzystać z programu SuperAgent!

Skąd nasza pewność, że posiadanie SuperAgenta pozwoli dotrzymać noworocznych postanowień? Ba, jesteśmy nie tylko tego pewni! Wiemy, że nasz program pomoże uporządkować pracę każdemu agentowi, ale także przyspieszy proces obsługi klienta, zadba o relacje posprzedażowe i usprawni działanie całej (nawet bardzo licznej) agencji!

SuperAgent przygotowuje ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego w 5 wariantach w 20 TU! Automatyzuje proces rozliczeń. Generuje automatyczne wznowienia i powiadomienia. Monitoruje istotne terminy i pozwala nadzorować pracę w kalendarzu. Tworzy zestawienia bardzo wnikliwych raportów oraz statystyki sprzedażowych. Nie wymaga instalacji, dzięki czemu można z niego korzystać na wielu urządzeniach (także na smartfonie) z dostępem do internetu. Nie mniej ważne jest spełnianie wymagań KNF oraz RODO – co z pewnością pozwala budować pozycję zaufanego doradcy.

Sprawdź SuperAgenta! Skorzystaj z bezpłatnych testów.