pre-loader

Uwolnij z nami swojego wewnętrznego SuperBohatera sprzedaży!

uwolnij-z-nami-swojego-wewnetrznego-superbohatera-sprzedazy

Prawdziwa SuperMoc każdego agenta ubezpieczeniowego tkwi w jego możliwościach odnośnie wykorzystania posiadanych danych i automatyzacji. I tu właśnie wkracza SuperAgent – innowacyjny system sprzedaży, który wyposaża agentów nie tylko w szybki kalkulator, ale też platformę CRM.

Czy wiesz, że w SuperAgencie możesz rejestrować wszystkie polisy z każdego Towarzystwa i na każdy rodzaj ubezpieczenia? Nawet te, których nie wystawiłeś a chcesz o nich przypomnieć klientowi. A jeśli chcesz mieć jakiś wyróżnik wybranych danych oznaczając np. polisy leasingowe, polisy do odbioru, młody kierowca możesz dodać tagi na polisie czy kliencie. Z naszym systemem otrzymasz także możliwość weryfikacji polis pod kątem otrzymanej prowizji. Nic Ci nie umknie.

Jak widać SuperAgent udostępnia moc analizy danych na wyciągnięcie ręki. Uzyskaj wgląd w czasie rzeczywistym w szczegółowe dane klientów, porzuć arkusze kalkulacyjne i ręczne czynności obsługowe. Wykorzystaj moc SuperAgenta i obserwuj, jak Twoja sprzedaż wzrasta.

Przekonaj się sam jak działają SuperMoce SuperAgenta! Przetestuj za darmo już teraz.

Pamiętaj, że SuperAgent to coś więcej niż tylko system sprzedaży – to nowe możliwości i wsparcie ekspertów, którzy podzielają Twoją pasję do ubezpieczeń.