pre-loader

Warta dostępna w SuperAgencie

warta-dostepna-w-superagencie

Z satysfakcją informujemy o zakończeniu procesu integracji z Towarzystwem Ubezpieczeń Warta. Ubezpieczyciel jako kolejny dołączył do szerokiej oferty dostępnej w aplikacji (wcześniej informowaliśmy min. o integracji TUW Pocztowe, Euroins, Trasti oraz TUZ Ubezpieczenia).

Warta – specjalistyczna i kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa

Grupa Warta ma w swojej ofercie ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe oraz na życie - zarówno o charakterze ochronnym, jak inwestycyjnym. Z powodzeniem łączy produkty i usługi poszczególnych spółek. Dzięki temu klienci dostają pełną i komplementarną ofertę przeznaczoną zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm. Niezwykle istotne jest również to, że by sprostać potrzebom i oczekiwaniom klientów, Warta systematycznie wzbogaca ofertę o nowe produkty ubezpieczeniowe.

Do spółek grupy Warta należą:

- Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. – które jest jedną z największych i najstarszych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Swoją ofertę kieruje do bardzo szerokiej grupy klientów indywidualnych i korporacyjnych, proponując m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowo-turystyczne i odpowiedzialności cywilnej. Co ciekawe Towarzystwo jest też liderem w ubezpieczeniach morskich i lotniczych.

- Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie WARTA S.A. – które posiada w swojej ofercie zarówno indywidualne, jak i grupowe ubezpieczenia na życie. Większość z nich łączy ochronę życia i zdrowia z gromadzeniem i pomnażaniem oszczędności. Co oznacza, że posiadacze polis mają do wyboru wiele ubezpieczeniowych funduszy o zróżnicowanym profilu inwestycyjnym.

Przypominamy, że w grudniu 2012 r. HDI Asekuracja TU S.A. oraz TUiR „WARTA" S.A. połączyły siły. W efekcie powstało drugie pod względem wielkości towarzystwo ubezpieczeń majątkowych na polskim rynku ubezpieczeń.

Źródło: Grupa Warta