pre-loader

Zarządzaj agencją ubezpieczeniową i zautomatyzuj proces obsługi za pomocą jednego programu!

zarzadzaj-agencja-ubezpieczeniowa-i-zautomatyzuj-proces-obslugi-za-pomoca-jednego-programu

Prowadzenie agencji ubezpieczeniowej wiąże się z wykonywaniem wielu czynności, które są czasochłonne. Na szczęście istnieje proste, zautomatyzowane rozwiązanie, dzięki któremu możesz zaoszczędzić czas i stres związany z obsługą – jest to program sprzedażowy dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent.

Czym jest program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent?

Program sprzedażowy SuperAgent to narzędzie stworzone z myślą o naszym krajowym rynku ubezpieczeń. Jest to miejsce, w którym przechowywane są wszelkie dane o klientach, a także zawartych przez nich umowach oraz szybki kalkulator komunikacyjny. Ale to nie wszystko. Nasza aplikacja wpływa na jakość obsługi klientów, a także pozwala na uproszczenie wielu powtarzalnych czynności poprzez automatyzację zadań. Dlatego z programem SuperAgent możesz skupić się na zdobywaniu potencjalnych klientów ubezpieczeniowych, którzy przyczynią się do rozwoju Twojej firmy, a nie tylko do jej utrzymania.

Dlaczego warto wybrać program sprzedażowy dla agentów SuperAgent?

Co wyróżnia nasz program dla agentów ubezpieczeniowych? SuperAgent upraszcza, przyspiesza i automatyzuje czasochłonne czynności obsługowe. Stworzony przez nas system pomaga w zarządzaniu relacjami z klientami, a także wpływa na pracę całej agencji ubezpieczeniowej. Automatyczne wysyłanie powiadomień czy przeliczanie ofert, kontrola i zarządzanie płatnościami, monitorowanie pracy poszczególnych pracowników, szkolenia zawodowe to tylko niektóre atuty naszej aplikacji. Co więcej wdrożone przez nas rozwiązania umożliwiają pracę na dowolnym urządzeniu, z dowolnego miejsca i o każdej porze. Dzięki temu dostosujesz się do każdych warunków pracy.

Zarządzanie agencją ubezpieczeniową za pomocą jednego programu

Produktywność każdego z nas szybko spada, gdy musimy ciągle przełączać się między różnymi ekranami i systemami, aby przygotować ofertę dla jednego klienta. A przecież przy dzisiejszych wymaganiach ubezpieczających nie można sobie pozwolić sobie na marnowanie czasu na tego typu czynności. Na szczęście SuperAgent posiada wszelkie potrzebne informacje w jednym, łatwo dostępnym systemie, który pozwala także na szybką kalkulację składki. Przeszukiwanie komputera, by odnaleźć właściwe pliki lub hasła to już przeszłość. Co ważne SuperAgent to gwarancja tego, że wystawiane za pomocą programu polisy są zgodne z określonymi wymaganiami prawnymi i branżowymi, np. RODO.

Doświadczenie naszych użytkowników pokazuje, że nasz program dla agentów ubezpieczeniowych to narzędzie niezbędne w każdej agencji ubezpieczeniowej. Przetestuj nasz program już dziś i przekonaj się sam, że SuperAgent to najlepsza inwestycja w Twoją działalność ubezpieczeniową.