pre-loader

Zmień sposób sprzedaży i obsługi dzięki programowi SuperAgent

zmien-sposob-sprzedazy-i-obslugi-dzieki-programowi-superagent

Zarządzanie agencją ubezpieczeniową i wykonywanie powtarzalnych czynności obsługowych może być czasochłonne i mało efektywne. Z nami możesz to zmienić! Wykorzystaj potencjał swojej agencji i przekonaj się sam jak działa program SuperAgent.

Kompleksowy system do sprzedaży ubezpieczeń

Prowadzenie agencji ubezpieczeniowej może być bardzo skomplikowane, jeśli korzystasz z programu, który nie został stworzony z myślą o rodzimej branży ubezpieczeniowej. Jednak musisz wiedzieć, że możesz wyeliminować wiele powtarzalnych czynności obsługowych dzięki programowi dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent. Nasza aplikacja powstawała specjalnie po to, by uprościć sprzedaż ubezpieczeń a także zautomatyzować codzienne procesy związane z obsługą klientów. Znajomość rynku sprawia, że stworzyliśmy program, który odpowiada na aktualne potrzeby agentów ubezpieczeniowych. Nasze narzędzie zapewnia kompleksowe rozwiązania, które łączą w sobie CRM oraz szybki kalkulator. Ale to nie wszystko, co możemy Ci zaoferować.

Usprawnienie działalności ubezpieczeniowej

Program sprzedażowy SuperAgent integruje procesy związane ze sprzedażą ubezpieczeń w jednym narzędziu. Pozwala na automatyzację takich czynności jak kalkulacja wznowień czy wysyłanie powiadomień odnośnie polis wygasających oraz terminów płatności. Z kolei moduł rozliczeniowy umożliwia kontrolę przepływu finansów w obrębie Twojej agencji a automatycznie tworzone statystyki w module zarządzania agencją, w łatwy sposób pozwalają weryfikować to ile polis zostało wystawionych oraz ile zyskała Twoja firma. A wszystko to w czasie rzeczywistym. Co więcej, program SuperAgent nie wymaga instalacji i działa wszędzie tam, gdzie uzyskasz dostęp do internetu. Zacisze własnego domu, restauracja czy siedziba firmy klienta – możesz pracować z dowolnego miejsca. Wykorzystaj potencjał swojej agencji ubezpieczeniowej i zapewnij swoim pracownikom najlepsze narzędzie do sprzedaży ubezpieczeń i obsługi posprzedażowej.

SuperAgent – najlepszy program dla agentów ubezpieczeniowych

Wymagania klientów rosną, dlatego w obecnych czasach technologia to cenne wsparcie w pracy agenta ubezpieczeniowego. Doświadczenie naszych użytkowników pokazuje, że SuperAgent pozwala na stworzenie wydajnej i sprawnie działającej agencji ubezpieczeniowej.

Dzięki temu, że nasz program zawiera naprawdę potrzebne funkcjonalności pracownicy Twojej agencji ubezpieczeniowej mogą wydajniej pracować skupiając się na sprzedaży oraz nawiązywaniu relacji z klientami. A Ty możesz być pewny, że wykorzystasz wszystkie możliwości, które pojawią się na horyzoncie.

Zmień sposób sprzedaży ubezpieczeń i obsługi klientów z programem SuperAgent. Przetestuj naszą aplikację i przekonaj się sam, jak działa stworzona przez nas aplikacja.