pre-loader

Automatyczne i darmowe powiadomienia do klientów!

automatyczne-i-darmowe-powiadomienia-do-klientow

Agenci ubezpieczeniowi coraz częściej modyfikują swoje stanowisko dotyczące obsługi klientów. Tym bardziej, że nowe pokolenie ubezpieczających oczekuje innego, bardziej elastycznego podejścia – zarówno w kwestii sprzedaży ubezpieczeń, jak i sposobów kontaktu z agentem. Dlatego tak wiele agencji ubezpieczeniowych korzysta z naszego programu sprzedażowego SuperAgent, który nie tylko wpływa na jakość obsługi, ale też znacząco usprawnia komunikację z Klientami.

Darmowe powiadomienia do Klientów w formie e-maila

Wysyłanie powiadomień do Klientów w formie e-maila to bardzo popularny sposób komunikacji, szczególnie w dobie pracy zdalnej. Tym bardziej, że tego typu rozwiązania pozwalają na profesjonalną obsługę i wpływają korzystnie na budowanie wzajemnych relacji. Co więcej nasz program SuperAgent umożliwia wysyłkę powiadomień za darmo i to w sposób całkowicie automatyczny. Dzięki temu agent ubezpieczeniowy nie ponosi dodatkowych kosztów obsługi. Przypominamy, że przesłane wiadomości mogą informować o zbliżającym się terminie odnowienia polisy lub płatności za ratę.

Tym samym nasza aplikacja sprawia, że pośrednik nie traci czasu na proste zadania, takie jak pamiętanie o tym, kiedy musi wysłać wiadomość mail do Klienta. Dlatego, też skonfigurowanie modułu powiadomień zwiększa spójność w komunikacji i zapewnia dodatkowy czas, który można poświęcić na zdobywanie nowych Klientów.

Najlepsze praktyki dotyczące powiadomień mail

Dodatkowo nasz program do sprzedaży ubezpieczeń umożliwia członkom zespołów dodawać indywidualny podpis na końcu każdego tekstu. Dzięki temu Klienci mają pewność, że wiadomości pochodzą z danej agencji ubezpieczeń i nie zostały wysłane przypadkowo. W naszej aplikacji podpisy mogą być automatycznie dodawane do wszystkich wiadomości, wystarczy je w prosty sposób skonfigurować. Tu warto dodać, że moduł powiadomień mail umożliwia zespołom tworzenie szablonów przypomnień, które można dostosować i wysłać do większej ilości klientów jednocześnie - i to całkowicie za darmo.

Nasza praktyka pokazuje też, że terminowe wysyłanie powiadomień pozwala budować wzajemne relacje, tym samym agent ubezpieczeniowy wpływa na wzmocnienie pozytywnych doświadczeń swoich Klientów. Dlatego też zautomatyzowana komunikacja z Klientem jest jedną z największych zalet naszego programu dla agentów ubezpieczeniowych.

Zdalna i profesjonalna obsługa klientów

Powoli większość z nas przyzwyczaiła się do zdalnej obsługi klientów. Każdy agent ubezpieczeniowy może w zasadzie pracować w dowolnym miejscu na świecie, wystarczy dostęp do Internetu. Jednak, by budować i utrzymać relacje z Klientami trzeba czegoś więcej niż dostępność. Ogromne znaczenie ma to jak obsługa Klientów wpływa na ich poczucie bezpieczeństwa.

Przypominanie Klientom o polisach wygasających lub o zbliżających się terminach płatności za pomocą automatycznych powiadomień mail sprawia, że zyskują pewność, że pośrednik w pełni profesjonalnie o nich zadbał. Tym bardziej, że nasze narzędzia pozwalają na zaplanowanie wysyłki wiadomość e-mail w dogodnych dla wszystkich terminach - w zależności od tego, co najlepiej pasuje do oczekiwań ubezpieczających i stylu pracy agenta ubezpieczeniowego.

Przetestuj bezpłatnie nasz program sprzedażowy SuperAgent już dziś. Zyskaj wszystkie funkcje i pełne wsparcie - sprawdź jak wygląda darmowa wysyłka powiadomień mail. I pamiętaj o tym, że agencje ubezpieczeniowe, które oferują doskonałą obsługę klientów, rozwijają się szybciej i przynoszą większe zyski.