pre-loader

Jaki program? Agent ubezpieczeniowy z realnym wsparciem sprzedaży

jaki-program-agent-ubezpieczeniowy-z-realnym-wsparciem-sprzedazy

To jaki program agent ubezpieczeniowy powinien wybrać zależy od kilku czynników. Przede wszystkim musi być niezawodny i funkcjonalny. Doświadczenie pokazuje, że dobrze dobrany program nie tylko ułatwia obsługę klientów, ale też pozwala zwiększyć sprzedaż ubezpieczeń. Zatem jak ma wyglądać narzędzie, które zapewni agentowi ubezpieczeniowemu realne wsparcie? Podpowiadamy.

Do czego służy program? Agent ubezpieczeniowy powinien wyznaczać standardy

Program dla agentów ubezpieczeniowych to narzędzie, którego zadaniem jest zapewnienie wsparcia na każdym etapie pracy związanej ze sprzedażą ubezpieczeń. Może się na nie składać kilka rozwiązań takich jak zarządzanie i budowanie relacji z klientami (CRM ubezpieczeniowy), przygotowanie ofert, analiza potrzeb Klienta, generowanie automatycznych przypomnień dotyczących wznowień polis lub terminów płatności. Nie bez znaczenia jest też możliwość przygotowywania raportów sprzedaży, czy kontrola zrealizowanych szkoleń zawodowych. W dobie obecnych przepisów prawnych narzędzie dla agentów ubezpieczeniowych ma też spełniać wytyczne RODO oraz ustawy o dystrybucji ubezpieczeń. Zatem jaki powinien być dobry program? Agent ubezpieczeniowy musi wiedzieć, że narzędzie, z którego korzysta pomaga mu we wszystkich wymienionych czynnościach. Dzięki czemu może pracować efektywniej, zapewniając swoim klientom obsługę na naprawdę wysokim poziomie.

Nowoczesny program – agent ubezpieczeniowy stawia na rozpoznawalność

Narzędzia dla agentów ubezpieczeniowych umożliwiają realizację takich procesów jak automatyzacja procesu wznowień, generowanie przypomnień odnośnie polis wygasających czy zbliżających się terminów płatności. Pozwala to na komunikację z klientami w odpowiednim momencie. Dzięki temu agent ubezpieczeniowy buduje swoją rozpoznawalność oraz markę. Co w obecnych czasach jest niezwykle ważne.

Posiadanie nowoczesnego programu sprzedażowego może zrobić ogromną różnicę w obsłudze agencji ubezpieczeniowej. Sprawne zarządzanie relacjami z klientami pozwala nie tylko na oszczędność czasu, ale też wpływa na poprawę efektywności obsługi. A doświadczenie pokazuje, że sprzedaż ubezpieczeń w oparciu o wiedzę i potrzeby klientów to kluczowy element sukcesu każdego agenta ubezpieczeniowego.

Jak widać to, jaki program agent ubezpieczeniowy wybrał do swojej codziennej pracy wpływa nie tylko na sprawną komunikację z klientami, ale też na rozwój jego działalności.

Najlepszy program – agent ubezpieczeniowy z realnym wsparciem

Wszystkie wyżej wymienione funkcjonalności łączy w sobie nasz program sprzedażowy dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent. Rozwiązania, które są przez nas oferowane pozwalają na budowanie długoletnich relacji z klientami, a także otwierają nowe możliwości sprzedażowe.

Program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent nie wymaga stacjonarnej instalacji, bowiem działa w oparciu o dostęp do Internetu. Dzięki czemu użytkownicy naszej aplikacji mogą z niej korzystać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku w każdym miejscu z dostępem do sieci. Co aktualnie pozwala na pełną mobilność taką jak praca w domu.

SuperAgent to jedno z najnowocześniejszych i najprostszych rozwiązań dla agenta ubezpieczeniowego, bez względu na to czy prowadzi on jednoosobową działalność czy też dużą multiagencję.

Co ważne nasi specjaliści zapewniają realne wsparcie użytkownikom aplikacji na każdym etapie obsługi. Żeby przetestować program sprzedażowy dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 570 362 020 lub napisać na adres [email protected].