pre-loader

Program dla agenta ubezpieczeniowego – niezbędny w codziennej pracy

program-dla-agenta-ubezpieczeniowego-niezbedny-w-codziennej-pracy

Program dla agenta ubezpieczeniowego SuperAgent to narzędzie, które znacząco wpływa na poprawę jakości codziennej pracy. Nie tylko usprawnia proces sprzedaży polis, ale też pozwala na efektywne zarządzenie całą agencją ubezpieczeń. Spośród wielu dostępnych propozycji warto zwrócić uwagę na naszą aplikację dla agentów ubezpieczeń, bowiem podnosi ona poziom obsługi pozwalając na budowanie lepszych relacji z klientami. A to w zawodzie agenta ubezpieczeniowego przekłada się na sukces.

Zwiększenie sprzedaży polis poprzez program dla agenta ubezpieczeniowego

Coraz większą popularnością wśród pośredników ubezpieczeniowych cieszą się narzędzia usprawniające sprzedaż ubezpieczeń. Nasze doświadczenie pokazuje, że program dla agenta ubezpieczeniowego automatyzuje obsługę, zwiększa efektywność wykonywanych działań oraz przyspiesza cały proces zawierania umów ubezpieczenia. Wszystko to sprawia, że klienci są zadowoleni a co za tym idzie zwiększamy swoją sprzedaż.

Nasz program dla agenta ubezpieczeniowego SuperAgent to narzędzie, które łączy w sobie zarówno CRM, jak i szybki kalkulator OC/AC. Co ważnie jest to aplikacja internetowa, dzięki czemu nie trzeba jej instalować stacjonarnie. O ile łatwiejsza jest obsługa, jeśli możesz w dowolnym miejscu sprawdzić dane kontaktowe klienta i zobaczyć zawarte przez niego polisy. Szczególnie w trakcie spotkania prowadzonego poza biurem lub podczas zdalnej pracy z domu.

Program dla agenta ubezpieczeniowego SuperAgent – automatyzacja procesów obsługi

W aktualnych czasach agencje ubezpieczeniowe muszą wykorzystywać dostępne nowinki technologiczne mające wpływ na sprzedaż ubezpieczeń. Wraz z rozwojem działalności ubezpieczeniowej rośnie, bowiem liczba polis, a także zmieniają się wymagania klientów. Dlatego warto uzyskać przewagę na konkurencją wykorzystując w swojej pracy program dla agenta ubezpieczeniowego – SuperAgent.

Nasza aplikacja do obsługi agencji ubezpieczeń pozwala miedzy innymi na szybkie porównanie ofert komunikacyjnych, przeprowadzenie APK czy automatyczne wygenerowanie przypomnień o polisach wygasających oraz zbliżających się terminach płatności.

Stworzony przez nas program dla agentów ubezpieczeniowych – SuperAgent umożliwia zarządzanie wszystkimi danymi kontaktowymi klientów a także informacjami o polisach. Narzędzie dedykowane dla pośredników ubezpieczeniowych może sprawić, że Twoja praca będzie łatwiejsza i bardziej opłacalna. Tym bardziej, że pamiętamy o stałym rozwijaniu naszej aplikacji, tak by zawsze była aktualna i zgodna z obowiązującymi przepisami np. RODO.

Program dla agenta ubezpieczeniowego SuperAgent – jak sprawdzić funkcjonalności?

Zastanawiasz się jak działa nasz program dla agenta ubezpieczeniowego - SuperAgent? Chciałbyś przetestować nasz program do sprzedaży ubezpieczeń za darmo? Skontaktuj się z nami, byśmy mogli osobiście odpowiedzieć na Twoje pytania. Możesz tego dokonać w każdej chwili dzwoniąc do nas na numer 570 362 020 lub wysyłając maila na adres [email protected].

Pamiętaj także o tym, że nasze narzędzie dostępne jest w formie abonamentowej i już od pierwszego dnia możesz korzystać ze wszystkich funkcjonalności w pełnym zakresie.