pre-loader

Uporządkuj swoje dostępy, korzystaj z jednego programu

uporzadkuj-swoje-dostepy-korzystaj-z-jednego-programu

Czy warto uzależniać się od multiagencji, zarówno w zakresie kalkulatora jak i systemu CRM? Z pewnością nie. Szczególnie, że niezależne programy sprzedażowe rekomendowane przez wiodące towarzystwa ubezpieczeniowe (jak nasz) to doskonała alternatywa dla tego typu rozwiązań. Nie musisz się również martwić o przeniesienie danych – zrobimy je za Ciebie.

Rozwój agencji ubezpieczeniowej

System CRM, szybki kalkulator, zarządzanie płatnościami, monitorowanie pracy całej agencji ubezpieczeniowej czy automatyzacja procesów obsługowych to tylko część funkcji, które znacznie usprawniają wykonywanie czynności agencyjnych. Ale SuperAgent to narzędzie, które nie tylko jest niezwykle przyjazne dla użytkowników, ale też zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktowej. Z naszą aplikacją dokonasz kalkulacji składek w większości Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Niezależny program dla agentów ubezpieczeniowych

Możesz mieć pewność, że wprowadzone rzez nas rozwiązania automatyzują sprzedaż ubezpieczeń, umożliwiają zarządzanie zawartymi polisami oraz realnie wpływają na jakość obsługi. Dostęp do ofert wiodących ubezpieczycieli, a także do produktów nowych na naszym rynku towarzystw ubezpieczeniowych pozwolą rozwijać agencję ubezpieczeniową w oczekiwanym przez Ciebie kierunku.

Warto postawić na niezależność i w pełni panować nad swoją bazą klientów. Tym bardziej, że współpraca z multiagencją nie zawsze oznacza partnerstwo na równych zasadach. Dlatego pomyśl przyszłościowo o budowaniu swojej agencji ubezpieczeniowej w oparciu o dwie ścieżki: umowy i dostępy oraz niezależne narzędzie sprzedażowe, wokół którego rozbudujesz pracę swojego biura ubezpieczeń.

Zapewniamy, że stworzony przez nas program dla agentów ubezpieczeniowych posiada funkcje, których naprawdę potrzebujesz. A przy wdrażaniu aplikacji SuperAgent możesz liczyć na nasze pełne wsparcie, nawet podczas przenoszenia danych z dowolnego systemu CRM lub Excel.