pre-loader

Benefia Ubezpieczenia dostępna w SuperAgencie

benefia-ubezpieczenia-dostepna-w-superagencie

Uprzejmie informujemy, że z sukcesem zakończyliśmy wdrożenie integracji z Towarzystwem Ubezpieczeń Benefia. W ostatnim czasie to już kolejny ubezpieczyciel, który dołączył do szerokiej oferty dostępnej w aplikacji (niedawno informowaliśmy o integracji TUZ oraz Euroins).

Benefia Ubezpieczenia – alternatywne kanały dystrybucji ubezpieczeń

Benefia Ubezpieczenia to spółka stworzona z myślą o sprzedaży ubezpieczeń majątkowych w sieciach dealerów samochodowych, w obszarze ubezpieczeń direct oraz w alternatywnych kanałach dystrybucji ubezpieczeń, tzn. miejscach, które dotychczas nie kojarzyły się z ubezpieczeniami, takich jak Stacje Kontroli Pojazdów, serwisy czy warsztaty samochodowe.

Spółka specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży ubezpieczeń za pośrednictwem narzędzi informatycznych wykorzystujących nowe technologie. Benefia Ubezpieczenia posiada jedyny na rynku ubezpieczeniowym system mobilny BENEFIA TU I TERAZ, który pozwala na przedstawienie oferty ubezpieczeniowej w kilka sekund, dzięki wykorzystaniu technologii skanowania kodów AZTEC umieszczonych w każdym dowodzie rejestracyjnym.

Benefia Ubezpieczenia zbudowana jest na marce Benefii Towarzystwa Ubezpieczeniowego S.A. Vienna Insurance Group spółki, która przez 15 lat funkcjonowała na rynku ubezpieczeń w Polsce.