pre-loader

Agencja ubezpieczeniowa – program do sprzedaży ubezpieczeń

agencja-ubezpieczeniowa-program-do-sprzedazy-ubezpieczen

Czy istnieje optymalne narzędzie, które powinna posiadać każda agencja ubezpieczeniowa? Program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent jest odpowiedzią na współczesne wyzwania związane z obsługą i sprzedażą ubezpieczeń. Nasza aplikacja łączy w sobie zarówno prosty w obsłudze CRM, jak i szybki kalkulator. Takie połączenie sprawia, że Twoja agencja ubezpieczeniowa będzie pracowała efektywnej i sprawniej, tym samym przynosząc większy zysk. Sam sprawdź jak działa nasz program dla agentów ubezpieczeniowych.

Agencja ubezpieczeniowa – program do sprzedaży ubezpieczeń SuperAgent

Każdy, kto prowadzi agencję ubezpieczeniową stara się utrzymać porządek w swojej bazie klientów, tak by w odpowiednim momencie wykorzystać gromadzone tam dane np. przypominając ubezpieczonym o terminie płatności czy wygasających polisach. Jednak program dla agentów ubezpieczeniowych nie powinien ograniczać się tylko do przechowywania danych kontaktowych, ale także musi posiadać funkcjonalności, które usprawnią cały proces sprzedaży. Dlatego tworząc nasz program dla agencji ubezpieczeniowych SuperAgent postanowiliśmy połączyć przyjazny dla użytkownika CRM oraz szybki kalkulator komunikacyjny. Dzięki temu rozwiązaniu każdy agent ubezpieczeniowy może znacznie poprawić efektywność obsługi, zwiększyć sprzedaż ubezpieczeń a także sprawnie zarządzać kontaktami, co w efekcie pozwala budować długofalowe relacje z klientami.

Agencja ubezpieczeniowa – program dla agentów ubezpieczeniowych i jego funkcjonalności

Jak już wyżej wspominaliśmy nasz program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent łączy w sobie CRM oraz kalkulator OC/AC. Jednak z jakich jeszcze funkcjonalności powinna korzystać Twoja agencja ubezpieczeniowa? Program dla agentów ubezpieczeniowych, który został stworzony w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie pozwala między innymi na:

  • Automatyczne generowanie wznowień – ułatwia to znacznie utrzymanie dotychczasowych klientów, a także minimalizuje czas poświęcony na przygotowanie odnowień polis.
  • Automatyczną wysyłkę powiadomień do klientów – SuperAgent umożliwia wysyłanie powiadomień odnośnie polis wygasających lub zbliżających się terminów płatności w sposób całkowicie automatyczny. Wpływa to korzystnie na budowanie relacji z klientami, zwiększając ich poczucie bezpieczeństwa.
  • Tworzenie raportów – dzięki czemu możemy poznać szczegółowe statystyki odnośnie pracy całego zespołu sprzedaży lub poszczególnych pracowników. Raporty można generować między innymi z uwzględnieniem Towarzystwa Ubezpieczeń, typu polisy czy OFWCA.
  • Dodawanie załączników do dokumentów polisowych – system pozwala między innymi na załączenie informacji odnośnie złomowania czy sprzedaży pojazdu.
  • Korzystanie z aplikacji w dowolnym miejscu z dostępem do Internetu – dzięki temu rozwiązaniu nie jesteśmy ograniczeni tylko do naszego biura ubezpieczeń. Z uwagi na to, że wszystkie dane i dokumenty mamy zgromadzone w jednym, łatwo dla nas dostępnym miejscu możemy przeglądać je w dowolnym momencie.

Co ważne na każdym etapie swojej pracy z programem SuperAgent możesz liczyć na pomoc naszych specjalistów.

Jak widać każda agencja ubezpieczeniowa powinna zainwestować w program do obsługi multiagencji. CRM i kalkulator pozwalający na szybkie porównanie ofert we wszystkich Towarzystwach Ubezpieczeń, nawet takich jak Benefia Ubezpieczenia czy Euroins pozwala na sprawniejszą obsługę klientów a także znacznie oszczędza czas agentów ubezpieczeniowych.

Zastanawiasz się czy kupić narzędzie zwiększające sprzedaż polis w Twojej agencji ubezpieczeniowej? Chcesz sprawdzić program dla agentów ubezpieczeniowych SuperAgent? Naszą aplikację możesz za darmo przetestować w swojej agencji ubezpieczeniowej. Wystarczy, że zadzwonisz do nas na numer 570 362 020 lub wyślesz e-mail na adres [email protected]. I pamiętaj, że już od pierwszego dnia uzyskasz dostęp do wszystkich funkcjonalności jakie oferujemy swoim użytkownikom.